Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Побачення без фільтрів»: ТЕТ готує прем’єру нового реаліті-шоу

08.02.2022
об 14:39

Телеканал ТЕТ відправить людей в активному пошуку на побачення наосліп, а улюблені експерти Дар’я Астаф’єва, Олексій Дурнєв, Олександр Еллерт, Андрій Рибак, Анастасія Дєрская та Валерія Мандзюк їх коментуватимуть.

«Побачення без фільтрів» — найчесніше шоу про те, як побудувати стосунки. Це концентрація гумору та романтики без фільтрів, така, як вона є в реальному житті, а не в казках. Посібник для глядачів, як знайти собі пару, на яке побачення сходити, щоб не шкодувати про витрачений час.

Глядачі зазирнуть у чужі побачення, романтичні, кумедні та екстраординарні, а коміки скажуть вголос те, що зазвичай пари бояться сказати один одному на першому побаченні. Звісно, без нападів розчулення та іспанського сорому не обійтися.

120 самотніх людей спробували своє щастя на проєкті та сходили на 60 оригінальних побачень. Майже 40 пар продовжили стосунки за кадром. Були як дуже романтичні побачення, так і дуже оригінальні.

І хоча коментатори іноді сміятимуться з побачень, вони завжди болітимуть за кохання. Адже головна мета реаліті-шоу «Побачення без фільтрів» — допомогти самотнім людям знайти другу половинку та відчути справжнє сильне почуття.

Джерело: ТЕТ

Читайте також:

Новини

Український трейлер фільму «Обігнати час»

Невідомий стрілець захоплює школу. Під час ранкової пробіжки мати одного з учнів дізнається: її син там! Їй доведеться здолати багато миль, намагаючись обігнати час, перш ніж потрапити до епіцентру подій. Не можна гаяти ані хвилини, адже кожна мить може стати останньою для її дитини.

01.02.2022
об 17:03

Новини

Телеканал СТБ представить продовження драми «Мама»

17 лютого о 20:15 на телеканал СТБ до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні глядачі побачать продовження драми «Мама», яке складатиметься із 4 серій. Події фільму розгортаються на окупованому Донбасі.

02.02.2022
об 16:57

Новини

Дакота Джонсон може зіграти роль Мадам Павутини

Зірка «50 відтінків сірого» Дакота Джонсон може стати частиною всесвіту «Людини-Павук». Вона може зіграти роль Мадам Павутини у сольному спін-офі із легендарного світу коміксів. Студія Sony запустила проект у розробку.

06.02.2022
об 16:08