Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Платформа онлайн-телебачення навчатиме українців цифрової грамотності

21.09.2021
об 15:21

Київстар ТБ та Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про співпрацю. У документі зафіксовано намір про поширення цифрової та мобільної грамотності серед населення завдяки консолідації зусиль.

 

Вчора, 20 вересня, платформа онлайн-телебачення Київстар ТБ, а також Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про співпрацю. Об’єднуючи зусилля, сторони співпрацюватимуть у сфері поширення цифрової та мобільної грамотності серед населення. Так, освітні серіали з цифрової грамотності від «Дія.Цифрова освіта» з’являться на Київстар ТБ.

 

«Наша стратегічна мета – навчити мінімум 6 мільйонів українців цифрової грамотності за 3 роки. Тому я дуже рада, що завдяки партнерству з Київстар ТБ ще більше українців зможуть навчатися цифрової грамотності в інноваційному форматі освітніх серіалів», – зазначила заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції ВАЛЕРІЯ ІОНАН.

 

Представники онлайн-платформи переконані, що така колаборація стане виваженим кроком на шляху до діджиталізації суспільства, а потужності сервісу дозволять залучити ще більшу аудиторію до цього важливого процесу.  Крім того, таке партнерство матиме переваги для обох сторін, адже технологічна грамотність входить до найважливіших пріоритетів розвитку економіки й, разом з тим, медіаринку України.

 

«Співпраця між Київстар ТБ та Мінцифрою є важливим стратегічним кроком у напрямку діджиталізації суспільства. Впевнені, що, об’єднавши зусилля, ми зможемо залучити до цієї важливої теми величезну аудиторію. Нині питання цифрової та медійної грамотності є пріоритетними і ми зі свого боку щиро віримо, що в цій сфері найближчим часом стануться позитивні зміни. Раді бути частиною загальної політики країни у поширенні цифрових знань та розраховуємо на плідну співпрацю», – прокоментував керівник платформи Київстар ТБ ПАВЛО РИБАК.

 

За інформацією від пресслужби 1+1 media, наразі онлайн-платформа Київстар ТБ налічує понад 60 безоплатних освітніх серіалів з цифрової грамотності, у намірах збільшити їхню кількість задля поширення цифрових знань серед населення.

 

Джерело: Пресслужба 1+1 media

Читайте також:

Новини

Подорожі не виходячи з дому: Новий телеканал про мандри Україною та світом UTRAVEL

Вже тиждень на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ працює UTRAVEL від FILM.UA Group і Star Media. Мовник розповідає глядачам про туризм, подорожі та пригоди. Тревел-канал у розважально-пізнавальному форматі популяризуватиме мандрівки Україною як для співвітчизників, так і для іноземців.

18.09.2021
об 10:47

Статті

Лідери медіаринку України: Досягнення української індустрії та стратегія подальшого розвитку на світовому ринку

FILM.UA Group ініціювали об’єднання з Медіа Групою Україна, StarLightMedia та 1+1 media задля промоції української індустрії контенту на провідному міжнародному B2B-порталі, присвяченому медіаконтенту, С21Media. До презентації України долучився Президент Володимир Зеленський.

20.09.2021
об 11:56

Статті

Кінокомісії в Україні: win-win стратегія співпраці між кіновиробниками та регіонами

15 вересня одночасно з офіційною програмою KYIV MEDIA WEEK 2021 відбулася спеціальна конференція «Кінокомісії України: особливості, перспективи розвитку, ефективні моделі співпраці з іншими гравцями кіногалузі країни та вигоди для розвитку економіки регіонів», організована за підтримки Державного агентства України з питань кіно та у партнерстві з Українською кіноасоціацією.

21.09.2021
об 13:34

Новини

Розпочали фільмування комедійного телесеріалу «Дрімтім»

У наступному році глядачі «Нового каналу» побачать драматичну історію чоловіка середнього віку у форматі легкої молодіжної комедії. Наразі українські актори вчаться кидати «триочкові», адже події розгортатимуться у дівочій баскетбольній команді зі строгим тренером із Суперліги.

21.09.2021
об 14:25