Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?

10.05.2020
об 10:09
PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?

Об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей, – таку мету поставили перед учасниками організатори конкурсу PITCH UA 2.

Конкурс організовано компанією Media Resources Management (MRM) за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).  Стартував він у грудні минулого року, а вже 12 травня відбудеться фінал PITCH UA 2. Серед 184 заявок журі відібрало 33 проєкти різних жанрів. Згодом  провідні міжнародні експерти  дали авторам цінні професійні рекомендації щодо вдосконалення своїх робіт таким чином, аби вони якнайкраще відповідали ідейним, творчим та технічним критеріям конкурсу. Далі учасники мали допрацювати свої проєкти із урахуванням порад професіоналів, подати їх на фінальний відбір, аби вибороти шанс увійти в 17-ку найкращих.

12 травня об 11:00 розпочнеться фінал конкурсу й триватиме до 16:30. На кожний проєкт автору відводиться 15 хвилин.  За цей термін вони мають довести, що їхня ідея, їхній проєкт достойний бути переможцем, вислухати коментарі експертів і відповісти на запитання. А о 18:00 на нас чекає новий ефір «Розмов з Голлівудом». Гостя ефіру - Голріз Люсіна (Golriz Lucina), співзасновниця та креативна директорка продакшну SoulPancake  Вона очолює напрямок створення й розробки креативних ідей, а саме цим займалися учасники конкурсу. Тож послухати таку цікаву гостю буде і приємно, і корисно. А 22 травня на сайті PITCH UA 2 будуть оголошені результати конкурсу й ми дізнаємося, хто отримає часткове або повне фінансування бюджету проєкту від UCBI II/USAID. Але одна безцінна нагорода вже  дісталася кожному  учаснику – це майстер-класи й досвід професіоналів, здобутий на докторинг-майстернях.

Кожен охочий може бути віртуально присутнім на івенті, просто заповнивши форму. Посилання буде надіслане зареєстрованим глядачам у день події.

Читайте також:

«Studio Kapi» разом з «Мишком та Місячною Дзвінкою» оголошують конкурс дитячих малюнків
Анімація

«Studio Kapi» разом з «Мишком та Місячною Дзвінкою» оголошують конкурс дитячих малюнків

Анімаційна студія «студіо KАПІ» організовує конкурс дитячих малюнків. Малюнки-переможці буде анімовано. Їх відбиратиме творча команда анімаційного серіалу "Мишко та Місячна Дзвінка»: режисери Валерія Левенко, Люлмила Ткачикова, художник Валентина Серцова, продюсер Михаль Маргуліс. Анімацію цих малюнків покажуть на youtube-каналі і офіційних сторінках студії.

04.05.2020
об 14:40

Стартував конкурс «ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі – 2020»
Новини

Стартував конкурс «ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі – 2020»

5 травня розпочався прийом заявок на участь у конкурсі «ADAMI Media Prize за культурну різноманітність у Східній Європі – 2020»

07.05.2020
об 17:00

Odesa International Film Festival здобув перемогу в конкурсі «Кінофестивалі»
Новини

Фінансову підтримку від програми "Креативна Європа" отримає ОМКФ

Програма «Креативна Європа» щороку надає підтримку у проведенні більше 100 європейських фестивалів, що славляться своєю різноманітною програмою фільмів, із залученням широкої громадськості та великої кількості фахівців.

07.05.2020
об 14:16

Оператор Роджер Дікінс запустив власний подкаст
Новини

Оператор Роджер Дікінс запустив власний подкаст

​​​​​​​Роджер Дікінс, один з найвидатніших операторів сучасності, знаменитий тим, що зняв «Того, що біжить по лезу 2049» і «1917», запустив власний подкаст під назвою Team Deakins.

09.05.2020
об 16:00