Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Після першого ефіру «Танців з зірками» Влад Яма назвав найбільш вражаючі дуети

02.09.2020
об 17:54

30 серпня на телеканалі «1+1» відбулася прем’єра четвертого сезону «Танців з зірками». Під час першого ефіру учасники проєкту намагались запам’ятатися глядачам та суддям яскравими танцювальними номерами. Наступного ранку в студії «Сніданку з 1+1» своїми враженнями від побаченого поділився суддя шоу Влад Яма.

Головне танцювальне шоу країни «Танці з зірками» цієї неділі успішно відкрило новий сезон на телеканалі «1+1». У першому випуску прихильників проєкту дивували виступами всесвітньовідомого балету Light Balance та дуету мультиартиста MONATIKа і співачки Вєри Брежневої, які виконали популярний хіт «ВЕЧЕРиНОЧКА». Однак найбільше глядачі чекали першого танецю зіркових учасників нового сезону, який цього року називають «платиновим», адже це чи не найяскравіший зірковий склад за всю історію шоу.

«Мене дуже здивувала Санта Дімопулос – технічно її танець був майже бездоганний. Як для першого ефіру - це неймовірно. Я не міг навіть уявити такого. Також мені запам’яталися Надія Мейхер і Тарас Цимбалюк. Саме ці три пари за результатами першого ефіру я виділив для себе, як головних претендентів на перемогу. Проте це лише перший ефір, і все може змінитися» - зазначив суддя проєкту ВЛАД ЯМА.

За правилами «Танців з зірками», у першому ефірі немає глядацького голосування, тому жодна пара не пішла з проєкту. За результатами суддівських оцінок першу сходинку у таблиці посіли Санта Дімопулос та Макс Леонов.

Оцінюючи виступ цієї пари Влад Яма подякував їм за професійну хореографію на паркеті та власний спокій за майбутнє сезону.

«Тепер я знаю, що в цьому сезоні все буде в ажурі. Дякую» - зауважив суддя під часефіру проєкту.

Катерина Кухар назвала Санту Дімопулос «головною пантерою проєкту» та зазначила, що здивована виступом, хоча думала, що після попереднього сезону проєкту її вже ніхто не здивує, як Анна Різатдінова. Григорій Чапкіс додав, що пара готова підкорити Бразилію своїм танцем.

Нагадаємо, вже з наступного ефіру можна буде відправляти смс голоси за своїх фаворитів, а також голосувати за допомогою мобільного додатку «1plus1 video», у якому «Суперголос» дорівнює 7 смс повідомленням.

Над виробництвом проєкту працює команда Big Entertainment Shows під керівництвом Володимира Завадюка.

 

Дивіться шоу «Танці з зірками» щонеділі о 21:00 на телеканалі «1+1».

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Телеканал «1+1» до свого 25-річчя знімає документальний фільм

У 2020 році каналу «1+1» виповнюється 25 років. Чверть століття національний мовник інформує своїх глядачів про важливі події та розділяє з ними знакові моменти. Спеціально до ювілею, «1+1 Продакшн» працює над фільмом «1+1. 25 років», в якому глядачам покажуть, як змінювалась країна, а разом з нею й телеканал, а також нагадають про улюблені тв-проєкти, з яких починались «Плюси».

20.08.2020
об 16:23

Новини

На глядачів чекає особливий «Сніданк з 1+1»

Музична інтерпретація державного Гімну, найбільша українська страва та новий хіт від вітчизняних музикантів – все це можна побачити та почути у спецвипуску «Сніданку з 1+1» 24 серпня.

21.08.2020
об 16:48

Новини

Візуальне оформлення «1+1» стало більш динамічним і сучасним

У День Незалежності України телеканал «1+1» зробив редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Такі зміни також є частиною кампанії до 25-річного ювілею, який національний мовник відзначає в цьому році.

26.08.2020
об 12:18

Новини

Шкільні альбоми: Як виглядали зірки телеканалу «1+1», коли були учнями

Сьогодні тисячі хлопчиків і дівчаток пішли до першого класу, де вони вчитимуться писати, читати, вивчати іноземні мови, потім у них будуть природознавство, історію, хімію, географію та інші предмети. Однак спочатку діти знайдуть нових друзів, аби учбовий процес проходив легше, веселіше та цікавіше.

01.09.2020
об 16:40