Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Пінкертон у спідниці проти «чесного» італійця

09.06.2020
об 13:34

У наш час суцільного онлайн, пошуки своєї долі також пребралися у світову павутину. Для шукачів другої половинки є багато ресурсів – як же розпізнати аферистів і не вляпатися у пригоду? Команда проекту «Аферисти в сітях» начолі з Оленою-Крістіною Лебідь допоможе вивести їх на чисту воду.

І хоча Олена-Крістіна Лебідь – людина упізнавана, не всі аферисти дивляться проєкти за її участю.

«Ті, хто мене впізнає, відсіюються ще на моменті переписки, – пояснює Олена-Крістіна Лебідь. – Оскільки кожна афера починається або ж на сайті знайомств, де в анкеті моє реальне фото, або в засобах зв'язку типу Viber чи Telegram. А ті, хто не впізнав, приходять на зустріч, щоб провернути свою аферу.»

У команди є великий досвід розсекречування аферистів і багато причин, аби запідозрити – щось тут не так…

– Перше, що він мені написав: «Я знаю, ваші чоловіки не цінують жінок». І наступним меседжем терміново зізнався в коханні, – розповідає ведуча «Аферистів в сітях» – проекту, який не один рік з успіхом показує Новий канал. – Усе це «попахувало» звичайним віртуальним кидаловом, дуже розповсюдженим на сайті знайомств. Коли шахраї хочуть виклянчити гроші під будь-яким соусом. А потім – все – ні зустрічі, ні кавалера. Але мій італієць грошей не просив. Натомість закидав сердечками.

Невже в Олену-Крістіну Лебідь справді закохався чесний італієць? Дізнаєтеся вже сьогодні, 9 червня, о 19:00! На Новому каналі – прем'єра нового сезону «Аферистів в сітях»!

Джерело: прес-реліз «Нового каналу»

Фото: Hochu.ua

Читайте також:

Проєкт ВВС «Втеча до ідеального міста» тепер на UA: ПЕРШИЙ
Новини

Проєкт ВВС «Втеча до ідеального міста» тепер на UA: ПЕРШИЙ

Зрозуміло, чому люди прагнуть жити у великих містах – комфорт, можливості, робота. Ми втягуємося в цей бурхливий темп і не помічаємо, що поруч є ідеальне місце для життя. І це зовсім не те, до чого ми звикли. Чи є життя за межами мегаполісу?

06.06.2020
об 10:58

Новий проєкт від співавторки «Ревізора» – кого перевірятимуть цього разу?
Новини

Новий проєкт від співавторки «Ревізора» – кого перевірятимуть цього разу?

Карантин – це не тільки можливість перепочити, але й чудовий шанс придумати щось нове і незвичайне. Наприклад, Ганна Жижа – співавторка резонансного «Ревізору» – не тільки придумала новий проєкт, а й встигла подати його на цьогорічний конкурс соціально значимого контенту PITCH UA. В результаті, новий авторський проєкт «Розбір гри» став одним з його переможців.

08.06.2020
об 17:05