Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

П’ятий сезон серіалу «Жіночий лікар» – що нового?

16.06.2020
об 14:10

У фокусі любов і сімейні цінності. А також старі і нові герої, інтриги і підступ, дружба і відданість – на FILM.UA Group почалися зйомки нового п'ятого сезону медичної драми «Жіночий лікар».

Місце, де розгортаються події незмінне – приватна гінекологічна клініка, де працює улюбленець жіночої половини глядачів серіалу, харизматичний лікар Родіонов.

«Новий сезон «Жіночого лікаря» здивує прихильників. Він дуже динамічний, з багатьма несподіваними ходами», – розповіла про новий сезон шоуранер проєкту Юлія Міщенко.

«Цей сезон обіцяє бути дуже романтичним і динамічним. Можливо, Родіонов вас трохи здивує, але прошу вас бути до нього поблажливими – він зіткнеться з жіночою підступністю, але зможе протистояти. Спогади про минуле змусять не на жарт похвилюватися і кардинально змінять його життя. Якою буде ця зустріч з минулим і що вона принесе, я вже знаю, і обіцяю, що жінка, яка займе місце в серці Олександра Петровича, не підведе!», – сказав виконавець головної ролі Петро Риков.

В клініці з'являться нові співробітники: підступний кар'єрист-інвестор Ігор Гордєєв, красуня Рита Андріївна, нова завідуюча відділенням репродуктології, чарівна адміністраторка Карина і головна інтрига сезону – ще одна загадкова жінка – фатальна красуня Ольга Вікторівна Ольховська, яку грає відома акторка Катерина Тишкевич.

«Ольга сповнена протиріч: чуйна, ніжна, вона співчуває кожній пацієнтці, але під час операції проявляє себе як залізна леді – зібрана, сувора, впевнена в собі, – розповідає виконавиця ролі Катерина Тишкевич, – При цьому вона дуже нещаслива в особистому житті. Яку таємницю вона приховує, чи приймуть її в клініці, як складеться її доля, хто з чоловіків буде боротися за її серце – попереду 40 серій зустрічей і розставань, відкриттів, розчарувань і зізнань. Чи буде вона щасливою?»

Прем'єра нового п'ятого сезону медичної драми «Жіночий лікар» відбудеться на каналі «Україна».