Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день перший

08.06.2020
об 19:00
П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день перший

Від сьогодні п'ять вечорів поспіль о 22:10 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА до вашої уваги добірка фільмів про жінок з різними долями, характерами і поглядами, але кожна з них уособлює в собі нескінченну тягу до свободи, справжніх почуттів і дружби.

Сьогодні, 8 червня – фільм про зворушливу дружбу двох жінок в італійсько-французькій драмі «Як навіжені» (режисер Паоло Вірдзі).

В психіатричній лікарні опинилися дві абсолютно протилежні за характером, темпераметром і вдачею жінки – товариська Беатріче та замкнена Донателла. Незважаючи на такі обставини і досить непогані умови у клініці відкритого типу в Тоскані, жага до свободи бере верх і вони втікають разом, аби насолодитися нею і змінити своє життя. За цей фільм режисер Паоло Вірдзі та виконавиці головних ролей Валерія Бруні-Тедескі й Мікаела Рамадзотті були відзначені італійською «Срібною стрічкою».

Дивіться кінодобірку на телеканалі UA: КУЛЬТУРА, на сайті каналу, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.

 

Читайте також:

Шість фільмів про журналістів
Новини

Шість фільмів про журналістів

​​​​​​​Важко уявити світ без новин і, як ми вже писали, сьогодні у тих, хто шукає інформаційні приводи, повідомляє про найважливіші події, бере інтерв’ю та робить цікаву аналітику - професійне свято. Прототип журналіста часто надихав сценаристів та режисерів на створення фільмів. Ось і український режисер Любомир Левицький працює над картиною, де журналіст не просто герой, а супергерой. Отже, на честь професійного свята VGL cinema підготував добірку різножанрових фільмів про один з найцікавіших у світі фахів.

06.06.2020
об 19:12

Незабаром розпочнуться зйомки трилеру про жіночу психлікарню
Новини

Незабаром розпочнуться зйомки трилеру про жіночу психлікарню

Контракт на головну роль в історичному трилері Арно де Пальєра «Бал божевільних» (Le Bal des Folles) підписано з Леа Сейду (відома за роботами у фільмах «Життя Адель» та «007 Спектр»). Новий проєкт має великий бюджет і був анонсований ще в березні, на початку епідемії коронавірусу в Європі. Зйомки мають розпочатися наприкінці цього року або на початку 2021-го.

07.06.2020
об 13:07

Олег Кензов: «Можна додати в кохання екстриму»
Новини

Олег Кензов: «Можна додати в кохання екстриму»

На карантині стосунки у одних пар стали міцнішими, а у інших затріщали по швах. Чому так сталося можна говорити довго, але складно заперечити, що одноманітність має велику руйнівну силу. Ведучий проєкту «Кохання на виживання» та психолог за освітою Олег Кензов спробував застережити своїх прихильників від мовчазної вбивці почуттів та дати кілька порад для зміцнення відносин у парі.

07.06.2020
об 18:29

Новий проєкт від співавторки «Ревізора» – кого перевірятимуть цього разу?
Новини

Новий проєкт від співавторки «Ревізора» – кого перевірятимуть цього разу?

Карантин – це не тільки можливість перепочити, але й чудовий шанс придумати щось нове і незвичайне. Наприклад, Ганна Жижа – співавторка резонансного «Ревізору» – не тільки придумала новий проєкт, а й встигла подати його на цьогорічний конкурс соціально значимого контенту PITCH UA. В результаті, новий авторський проєкт «Розбір гри» став одним з його переможців.

08.06.2020
об 17:05