Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день третій

10.06.2020
об 11:00
П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день третій

Сьогодні, 10 червня, у вечірньому ефірі телеканалу UA: КУЛЬТУРА ще одна стрічка з добірки фільмів про жінок – бельгійська драма «Два дні, одна ніч» братів Жан-П’єра й Люка Дарденнів – дворазових володарів «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю.

Експеримент над людською природою – найтонша психологічна історія з Маріон Котійяр в головній ролі. Сандра виходить із відпустки, під час якої вона лікувалася від депресії. Виявляється, що в компанії вже не потрібна її посада – обов’язки розподілили між іншими працівниками. У Сандри є два дні, аби достукатися до своїх колег, які мають обрати між обіцяною премією та поверненням Сандри до роботи. Чи встигне жінка відшукати в їхніх серцях те, що вони, здається, давно втратили?

Роль Сандри стала однією з найкращих у кар’єрі французької акторки Маріон Котіяр. А стрічка «Два дні, одна ніч» отримала Гран-прі Міжнародного товариства кіноманів та бельгійську премію «Магрітт».

Дивіться кінодобірку о 22:10 на телеканалі UA: КУЛЬТУРА, на сайті каналу, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.

 

Читайте також:

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день перший
Новини

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день перший

Від сьогодні п'ять вечорів поспіль о 22:10 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА до вашої уваги добірка фільмів про жінок з різними долями, характерами і поглядами, але кожна з них уособлює в собі нескінченну тягу до свободи, справжніх почуттів і дружби.

08.06.2020
об 19:00

Фільм українки  Анастасії Євченко "Якби у нас було завтра" здобув нагороду на фестивалі «Top Shorts»
Новини

Фільм українки  Анастасії Євченко «Якби у нас було завтра» здобув нагороду на фестивалі «Top Shorts»

На фестивалі короткометражних фільмів Top Shorts стрічка українки Анастасії Євченко «Якби у нас було завтра» здобула нагороду в номінації «Найкраща дебютна режисура».

05.06.2020
об 18:25

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день другий
Новини

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день другий

З 8 червня п'ять вечорів поспіль о 22:10 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА до вашої уваги добірка фільмів про жінок з різними долями, характерами і поглядами, але кожна з них уособлює в собі нескінченну тягу до свободи, справжніх почуттів і дружби.

09.06.2020
об 19:00

Зйомки мелодрами «Рись» стартували на Подолі
Новини

Зйомки мелодрами «Рись» стартували на Подолі

В кафе на Подолі відзнято перші кадри нової мелодрами від FILM.UA Group і телеканалу «Україна».

08.06.2020
об 13:11