Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

П’ять вечорів у компанії героїв світової кінокласики: День перший з «Банкіром-невдахою»

22.06.2020
об 18:47
П’ять вечорів у компанії героїв світової кінокласики: День перший з «Банкіром-невдахою»

На цьому тижні суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА пропонує провести п’ять літніх вечорів у приємній компанії героїв світової кінокласики. З 22 по 26 червня о 22:10 на глядачів чекають легкі комедійні фільми про родинні стосунки, детективні розслідування та карколомні пригоди.

Сьогодні, 22 червня, о 22:10 до вашої уваги італійська комедія «Банкір-невдаха» режисера Лучано Сальче.

У житті банкіра Артуро де Фанті, роль якого виконує відомий італійський комік Паоло Вілладжо, усе летить шкереберть. Покоївка, якій Артуро заборгував значну суму, вирішила оселитися в його домі й чекати на зарплатню. Банк, у якому працює головний герой, пограбували, і тепер сімейний бюджет тріщить по швах. А що як для розв'язання фінансових проблем запросити до власного дому свою коханку й коханця дружини? Нудно точно не буде! Пригоди банкіра-невдахи й італійський гумор зробить вечір понеділка легким і приємним.

Долучайтеся до вечірніх кінопереглядів на телеканалі UA:КУЛЬТУРА, на сайті каналу та в мобільному додотку suspilne.tv для iOS й Android.

Читайте також:

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день перший
Новини

П’ять вечорів у компанії неперевершених жінок: день перший

Від сьогодні п'ять вечорів поспіль о 22:10 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА до вашої уваги добірка фільмів про жінок з різними долями, характерами і поглядами, але кожна з них уособлює в собі нескінченну тягу до свободи, справжніх почуттів і дружби.

08.06.2020
об 19:00