Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День п’ятий

19.06.2020
об 17:51
П’ять вечорів у компанії чоловіків: День п’ятий

Сьогодні – останній вечір із п’яти в компанії чоловіків на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА. П’ятничним вечором до вашого перегляду пропонується остання стрічка із добірки – смішна і тонка американсьо-італійська комедія 1972 року «Avanti!».

Мільйонер з Балтімора Венделл Армбрустер у виконанні Джека Леммона дізнається про смерть батька. Сталася ця сумна подія в Італії і йому треба негайно летіти туди, аби забрати тіло покійного на батьківщину. Але виявляється, його батько помер в обіймах коханки. І цю пікантну новину американському товстосуму повідомила дочка цієї жінки. Звичайно ж, головний герой закохується в італійську красуню Памелу Пігготт, яку зіграла Джульєтта Міллс.

Заходьте на суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА сьогодні ввечері о 22:10 і дивіться комедійний фільм Аванті!.

Читайте також:

Анімація

В українського анімаційного фільму «Віктор Робот» з’явився тизер

Фантастичні історії про дружбу та пригоди, які відбуваються в далекому майбутньому, у березні 2021 року можна буде побачити на великому екрані. Наразі ж творці анімаційної стрічки «Віктор Робот» режисера Анатолія Лавренішина представили офіційний тизер.

17.06.2020
об 11:41

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Переосмислити життя

За два дні в Україні стартує фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Як ми вже писали, захід проходитиме онлайн. Поки є ще трохи часу продовжуємо знайомити вас з роботами, які демонструватимуться під час онлайн-події. Сьогодні розповімо про мелодраму «Навколо Луїзи», що знята у 2017 році режисеркою Ольгою Баілліф.

17.06.2020
об 17:42

Новини

У медіатеці Amazon Prime Video побільшало українського контенту

Відтепер на одній з найпопулярніших міжнародних відеоплатформ Amazon Prime Video з'являться у доступі документальний фільм «Лазуровий пил» виробництва компанії IVORY Films та детиктивний серіал «Хто ти?» виробництва компанії «УПС». Обидві роботи зняті для телеканалу «Україна».

18.06.2020
об 16:17

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День четвертий
Новини

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День четвертий

П’ять днів на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА демонструють добірку фільмів про чоловіків. Сьогодні гладачі зможуть побачити фільм «Життя». Трансляція стрічки розпочнеться о 22:10.

18.06.2020
об 19:12