Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Перших ластівок. Zалежні» відзначили на престижному фестивалі

27.05.2021
об 16:50

Титри серіалу антології полонили міжнародне журі фестивалю Ukrainian Design: The Very Best Of.

Стильний дизайн заставки «Перших ластівок. Zалежні» приніс творцям серіалу перше місце в номінації Title Design на престижному фестивалі Ukrainian Design: The Very Best Of.

 

 

«У титрів є дві функції – показати імена головних героїв і дуже коротко розповісти історію, трішечки розкрити персонажів. Ми хотіли показати залежності кожного героя: хтось залежний від сексу, хтось – від наркотиків, хтось – від влади чи грошей. У кожної дійової особи є альтер его, сторона, яку вона приховує від сторонніх очей. Одне з основних завдань – показати наших героїв так, щоб заінтригувати глядача і трохи відкрити завісу таємниці, але не розкрити повністю наших героїв, щоб не продати в цих титрах всю історію. Ось такий от парадокс», – пояснив ідею креативний директор дизайн-бюро StarLightMedia ОЛЕКСАНДР АНТОНОВ.

Уже десять років фестиваль Ukrainian Design: The Very Best Of відзначає кращі творчі проєкти відомих українських дизайнерів і молодих фахівців. Конкурсні роботи оцінювало міжнародне журі – 29 суддів із 17 країн світу. Всі вони – провідні дизайнери, арт-директори, архітектори, головні редактори профільних видань та інші професіонали індустрії.

У 2020 році «Перші ластівки» вже брали золото Ukrainian Design. Тоді серіал визнали найкращим в номінації TV Project – Typography за проморолики з татуюваннями, що мінялися, ще п'ять срібних «медалей» він отримав у категоріях TV Program – Logo; TV Program / Film Promo – Promo Spot: Motion Graphics, Moving Image, Video; Program / Film Promo - Open / Titles; Program / Film Promo - Miscellaneous Design; Motion Graphics - Title Design & Motion Graphics of Film / Series.

Зазначимо, в цьому році медіахолдинг StarLightMedia отримав одразу 15 нагород на дизайнерському фестивалі.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Бокс-офіс США: 8,6 млн доларів у свій перший вікенд заробила анімація «Рая та останній дракон»

В п’ятницю, 5 березня, у Нью-Йорку після майже року законсервованого стану відкрилися кінотеатри. Перші відвідувачі надали перевагу мультфільму від студії Disney «Рая та останній дракон», який очолив загальний американський кіночарт.

09.03.2021
об 17:19

Новини

На телеканалах «UA: Перший» та «UA: Культура» можна буде переглянути низку тематичних фільмів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Пресслужба Суспільного мовлення повідомила, що телеканали «UA: Перший» та «UA: Культура» покажуть тематичні художні фільми, документальні проєкти та програми до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, який відзначається в Україні 26 квітня протягом уже 35 років. До того ж «UA: Українське радіо» уже почало випускати проєкт «Чорнобиль. Системна помилка» кожного дня о 9:30, який триватиме ще до 26 квітня.

24.04.2021
об 15:47

Новини

Стрічка Гая Річі «Гнів людський» зайняла перше місце за касовими зборами у США

Новий фільм британського режисера Гая Річі «Гнів людський» з Джейсоном Стейтемом у головній ролі легко зібрав 8,1 млн доларів під час дебюту в американських кінотеатрах. Це вже четверта роль Стейтема, у якій він демонструє грубого таємничого чоловіка, який працює в компанії з броньованими автомобілями, готуючи бурхливий сюрприз для своїх супротивників.

10.05.2021
об 11:47