Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Перший мільйонер-переможець у шоу «Хто хоче стати мільйонером?»

23.12.2021
об 16:35

22 грудня у грі «Хто хоче стати мільйонером?» на ICTV з’явився перший переможець. На всі запитання зміг відповісти Олег Мороз із села Слобода, що на Сумщині. Він працює оператором на пошті та музичним керівником дитячого колективу.

У ході гри учасник використав усі свої підказки, що допомогло йому дістатися фіналу програми. Вирішальним останнім запитанням стало: «У жовтні 2021 року одне місто за межами України визнало українську мову іншою офіційною. Де знаходиться це місто?».

«В голові ще не вкладається, що я це зробив. Всім, хто дивиться програму, хочу побажати вірити в себе, серце завжди підкаже. Першій розповім дружині, скажу, що в неї чоловік вже мільйонер. Дякую їй, бо вона повірила в мене, і я опинився тут», — поділився Олег Мороз відразу після виграшу.

Частину грошей переможець планує використати на свій саморозвиток, адже захоплюється стендапом і радіо.

Шоу «Хто хоче стати мільйонером?»  виходить на ICTV о 20:20 щопонеділка та щосереди.

Джерело: ICTV

Читайте також:

Новини

Як обрати новорічні подарунки: поради від Притули

Напередодні свята Святого Миколая, ведучий шоу "Хто зверху" Сергій Притула розповів про те як обирає новорічні подарунки своїм дітям та згадав, що сам знаходив під подушкою та ялинкою.

18.12.2021
об 15:38

Новини

Discovery представляє «Драйвери змін» — шоу про людей, які змінюють світ

Із грудня 2021 року Discovery розпочинає трансляцію нового серіалу «Драйвери змін» (Change Drivers). Кожна з пꞌяти серій буде присвячена важливим екологічним темам, як-от: океан, природа, повітря, відходи та клімат.

21.12.2021
об 11:19

Новини

«Розсміши коміка», «Побачення без фільтрів», «Пригоди Бампера і Суса» — що покаже ТЕТ у 2022 році

Телеканал ТЕТ вже підбив підсумки року та подылився планами на наступний. У 2021 ТЕТ показав безліч прем'єр і довгоочікуваних продовжень шоу і серіалів, та підготував чимало новинок і на 2022.

21.12.2021
об 15:19