Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Перші серії нового сезону: вже сьогодні прем’єра мелодрами «Кріпосна. Жадана любов»

01.11.2021
об 14:23

Вже сьогодні, 1 листопада, о 20.15 на телеканалі СТБ відбудеться довгоочікувана прем'єра продовження легендарної костюмованої мелодрами ― «Кріпосна. Жадана любов». Серіал з вишуканими костюмами, вигадливими зачісками і мальовничими локаціями перенесе глядача в епоху 19 століття.

Історія колишньої кріпосної Катерини Вербицької продовжиться трагічними подіями. Весілля з коханим Андрієм Жаданом обернулося справжнім пеклом. Незнайомець встромив нареченому ніж у саме серце. Чи виживе головний герой? Хто і за що мститься Жаданові? Минуле Андрія інтригує своїми таємницями.

Куховарка Павлина згорьована від лиха, що спіткало Катрусю. Тепер її обов'язок ― допомогти рідній душі впоратися з горем. Крім того, Павлуся наважується піти з маєтку Червінського. Чи підуть за нею інші кріпаки? І куди податися вільній Павлусі, яка звикла всю себе присвячувати на благо іншим?

До маєтку повертаються Петро та Лариса Червінські. Однак суворий поміщик ще не знає, що втратив усе: сина, дім та кріпаків. Молода дружина ― в очікуванні первістка. А відтепер на її плечі тяжким тягарем звалюється трагедія чоловіка. Здавалося б, ніщо не здатне стримати гнів Петра. Та чи зможуть їхні почуття та колишня пристрасть врятувати шлюб?

Назар та Орися вчаться жити вільним життям. Наприкінці 2 сезону купець першої гільдії Андрій Жадан дарував їм волю. А отже, настав час думати не лише про тяжку працю на благо панів. Коваль Назар дізнається, що його кохана при надії.

Вже в перших серіях з’являється і новий герой героєм ― Стефан Яблоневський. Польський князь завітав у своїх робочих справах до Ніжина, де став свідком несправедливості щодо Катерини. Чи дозволить Катя невідомому панові проявити до неї прихильність?

 

Не пропустіть прем'єру серіалу «Кріпосна. Жадана любов» у понеділок, 1 листопада, о 20:15 на телеканалі СТБ.

 

 

                                                                                                                     Джерело: Телеканал СТБ

Читайте також:

Новини

Біографічна історична кінодрама «Загубити, щоб знайти» про радянський період

Над сценарієм біографічної історичної драми «Загубити, щоб знайти» почала працювати команда продакшену OK Media Company. Сценарій художнього фільму розробляється на основі реальної історії про двох іспанських дівчат.

11.10.2021
об 16:26

Новини

Світова класика в кіно: «Подвійне життя Вероніки» Кшиштофа Кесльовського

У цьому році стрічці «Подвійне життя Вероніки» Кшиштофа Кесльовського виповнюється 30-річний ювілей, а сам режисер відсвяткував би 80-річчя, як би майстр європейського кінематографу був би живий. З 27 жовтня в українських кінотеатрах можна буде відвідати сеанс фільму на великому екрані.

15.10.2021
об 12:05

Події

Ще більше фільмів українською: MEGOGO запускає власну студію озвучування

MEGOGO запускає власну студію озвучування. Інхаус-студія MEGOGO Voice озвучуватиме фільми, серіали та мультфільми. До кінця 2022 року за планом створити адаптацію для близько 400 стрічок.

31.10.2021
об 12:16