Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Перші ластівки. Zалежні» відзняли проморолик та постери

21.09.2020
об 19:21

У відео творці серіалу показують героїв зі світлого та темного боків, розкривають їхній характер і деталі сюжету. Дія у відео відбувається на дискотеці, розкриваються герої через музику та танці.

«Новий канал» зняв ефірний проморолик нового сезону «Перші ластівки. Zалежні». Фільмування проходило у фотостудії, яку на день перетворили на нічний клуб з неоновими лампами та стробоскопами. За 15-годинний робочий день команда відзняла ролик, який демонструє характери героїв другого сезону серіалу.

«Ідея в тому, щоб показати наших героїв з двох боків – світлого і темного, У кожного з них, як у всіх нас, є свої внутрішні демони, свої залежності. Наркотики, секс, гроші, соцмережі, біль минулого... Якраз це ми й хотіли передати у промо. Щоб ідея чітко простежувалася на екрані, ми вирішили зіграти на контрасті: показати залежності героїв через їхні перевтілення. Ось ми бачимо персонажа в його повсякденному образі, а вже за кілька миттєвостей перед нами з'являється зовсім інша людина – сутність, охоплена пороками і внутрішніми демонами. Але ці метаморфози не помітні звичайному оку. Альтер-его персонажів проявляються, коли вони потрапляють в об'єктив камери телефону. І цей елемент несе в собі велике смислове навантаження. Телефон у ролику уособлює певне зло, яке знає про всі наші страхи, потаємні думки та скелети в шафі», – сказав креативний директор дизайн-бюро StarLightMedia ОЛЕКСАНДР АНТОНОВ.

У проморолик «Перших ластівок. Zалежні» інтегровані кадри з серіалу. Таким чином глядачів дізнаються більше про характери героїв і деякі деталі сюжету.

Не менш яскравими будуть постери і характер-візитки героїв серіалу, які створили для соціальних мереж. І хоча їх ідеї тісно перегукуються з ефірним відео, для реалізації були використані інші прийоми.

«Знайомство з персонажами «Перших ластівок. Zалежні» вирішили зробити у відеофрматі. Ідея полягає в тому, щоб показати два боки їхнього життя: звичайне безтурботне і те, яке герої приховують від оточуючих. Оскільки людина під час танцю відкривається, ми вирішили «занурити» наших персонажів в атмосферу дискотеки. На початку ми бачимо їх на танцполі спокійними й розслабленими. Та коли музика замовкає, а ейфорія танцю закінчується – залишається «оголений нерв» того, що приховують герої», - зазначила контент-кріейтор digital-відділу «Нового каналу» ОЛЕНА КРИВЕНЧУК.

Результат роботи можна буде незабаром побачити в ефірі «Нового каналу». Прем'єра серіалу відбудеться в грудні 2020 року.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: Секрет назви другого сезону та перші кадри

У липні розпочались зйомки нового сезону серіалу «Перші ластівки». Незвичним є те, що цей сезон знімають у форматі серіалу-антології, актори будуть ті, що й у першій частині, але

02.09.2020
об 12:28

Новини

У серіалі «Перші ластівки. Zалежні» нові актори та персонажі

Творці серіалу починають привідкривати завісу складу нового сезону серіалу «Перші ластівки. Zалежні». Так, до проєкту доєдналась Анастасія Пустовіт. Широкої популярності молода акторка набула після головної ролі у фільмі «Коли падають дерева» і серіалу «Таємниці».

08.09.2020
об 16:26

Новини

Серіал «Перші ластівки» отримав престижну європейську премію

Логотип популярного серіалу «Перші ластівки» переміг у категорії Concept Logo Promax BDA Europe. Таким чином, «Новий канал» опинився поряд з HBO, BBC и Netflix, які в різні роки теж отримувалася золото Promax.

17.09.2020
об 15:12