Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Перші ластівки. Zалежні» розкрили секрет фільмування сцени підпалу Олександра Бегми

24.12.2020
об 13:39

В серіалі «Перші ластівки. Zалежні» сценаристи не жаліли персонажів. Вони піддавали їх тортурам і позбавляли життя. Щомиті глядачі могли попрощатися назавжди з героєм, якого встигли полюбити. Так, несподівано й швидко поліцейський Єгор Калита попрощався з життям. Його колеги спалили живцем. Сьогодні творці серіалу готові розкрити секрети фільмування сцени підпалу людини.

 

Сцена, в якій недобросовісні поліцейські спалюють живцем Єгора Калиту, не залишила байдужим жодного глядача. У страшних кадрах знімали як каскадерів групи Stuntalot, так і самого актора Олександра Бегму, який і зіграв поліцейського Єгора.

«Багато хто відмовляв робити цей трюк, але мені було важливо, щоб це виглядало круто. Тож у перших кадрах, де видно обличчя, я знімався сам. А ось у сцені, де Єгор весь горить, вже працював каскадер. Зняли все швидко й професійно, під час підпалу я практично нічого не відчув. Було хіба що трохи тепло. В цілому я – маленький Том Круз, який робить свої трюки сам: у першому сезоні падав на коробки, в другому – горів. Що буде далі?», – розповів ОЛЕКСАНДР БЕГМА.

 

Важка сцена вимагала від учасників знімального процесу ретельної підготовки. Знадобився спеціальний реквізит, додатковий одяг і переконливий грим.

«Спеціально для зйомки сцени підпалу ми зробили перуку – постригли й пофарбували її так, щоб вона виглядала, як обгоріле волосся. Але це нам не знадобилося – Саша дозволив пофарбувати його власне волосся й нанести на нього віск. Все ці матеріали складно змиваються. Після зйомки Саша просто в гримі сів у таксі й поїхав відмиватися додому... Але зробити це повністю у нього не вийшло й за кілька днів, тож із таким волоссям він навіть злітав на відпочинок», – розповіла головна гримерка ДАША ГНАТЮКОВА.

 

Оскільки з початку епізоду горіння свого персонажу Олександр Бегма знаходився в кадрі, аби убезпечити його від вогню на тіло актора нанесли спеціальну рідину, яка абсолютно не пропускає язиків полум’я. Також для цих сцен використовували одяг зі спеціальної тканини. Таким чином, Олександр лишився цілим і неушкодженим на відміну від його персонажа.

 

Джерело: Прессслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: Що чекає на дітей в мережі

В інтернеті підлітки можуть зіштовхуються з відвертими фотографіями, шантажем і кібербулінгом. Саме про проблеми неповнолітніх у всесвітній мережі йтиме мова у новому сезоні «Перших ластівок».

03.11.2020
об 17:15

Новини

«Перші ластівки» потрапили у шорт-лист премії американської Promax Global

Проморолики, в яких на обличчях героїв серіалу змінюються татуювання з написами, увійшли до п'ятірки найкращих у світі. Після тріумфу на найбільшому українському фестивалі Ukrainian Design: The Very Best Of та на престижній європейській премії Promax BDA Europe Award скарбничка проєкту наповнилася ще одим важливим досягненням.

16.11.2020
об 19:16

Новини

Серіали покоління Z: «Перші ластівки» надихнули молодь ділитися проблеми з фахівцями

Громадська організація «Ла Страда-Україна» розширила напрямки своєї діяльності, завдяки співпраці з «Новим каналом» і готується до нової хвилі зацікавленості, адже незабаром в ефірі мовника з’явиться другий сезон проєкту.

02.12.2020
об 17:33

Новини

Факти про серіал «Перші ластівки. Zалежні» мовою чисел

Все менше й менше днів лишається до прем’єри телесеріалу «Перші ластівки. Zалежні», аби трохи вгамувати цікавість до початку сезону, «Новий канал» ділиться фактами про проєкт.

04.12.2020
об 14:17