Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Перші ластівки. Zалежні»: 5 причин подивитися серіал

06.11.2020
об 16:15

Нова детективна історія, геть інші образи акторів, нові сюжетні лінії – все це чекає на глядача в антології серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

У новому сезоні серіалу ті самі актори гратимуть нових персонажів і покажуть нову історію. Другий сезон матиме 8 серій, його прем’єра очікується вже цієї зими на «Новому каналі». І ось 5 причин, чому варто подивитися серіал «Перші ластівки. Zалежні»:

 

1. «Перші ластівки» – перший в Україні серіал-антологія. Тобто одні й ті самі актори переходять з сезону в сезон, але щоразу грають нових персонажів і потрапляють у нові історії. Найяскравіший зарубіжний приклад – серіал «Американська історія жахів».

Тая Щурук

«Спочатку я хотів написати продовження історії першого сезону, але відразу зрозумів, що це згубна ідея – всі лінії персонажів були закриті. Тому ми вирішили створити серіал-антологію. Для мене це ризик, адже глядач чекатиме нових героїв. До такого формату в нас поки що не звикли, але ми привчатимемо глядача», - розповів шоуранер і сценарист обох сезонів «Перших ластівок» ЖЕНЯ ТУНІК.

 

2. У другому сезоні глядач побачить улюблених акторів:  Олександра Рудинського, Таю Щурук, Макса Девізорова, Макса Самчика та представників старшого покоління артистів – Вікторію Литвиненко, Романа Ясіновського, Віталія Салія та Аду Роговцеву.

Олександра Рудинський

3. Несподівані образи. Дехто з акторів так змінився заради нової ролі, що впізнати одразу практично неможливо. Наприклад, Тая Щурук з образу сірої мишки Каті перетворилася на секс-бомбу Альбіну з відвертими образами і розкішною рожевою шевелюрою. А Макс Девізоров спеціально заради ролі головного бед-боя схуд на 10 кг і пофарбував волосся.

Макс Девізоров

«Моїм головним завданням було розгледіти в акторах нові грані. Тому Саша Рудинський грає абсолютно нову для себе роль, а героїня Таї замість забитої дівчинки стала секс-бомбою. Ці несподівані перевтілення здивують глядача», - зазначив ЖЕНЯ ТУНІК.

 

4. Захоплюючий сюжет. В новій історії є місце коханню,  обману,  помсті, і навіть детективній лінії Тож навіть, якщо під час перегляду ви подумаєте, що вже знаєте, чим все закінчиться... Не поспішайте з висновками.

 

5. Допомога молодим людям, які опинилися у скрутних ситуаціях. Після першого сезону на гарячу лінію «Ла Страда» звернулися тисячі підлітків, які потребували допомоги. Вони змогли розповісти психологам про свої проблеми і знайти їх рішення. У другому сезоні допомагати молоді буде не лише «Ла Страда», а й інформаційно-освітній проєкт #stop_sexтінг, завдяки якому глядачі «Перших ластівок» зможуть захистити себе і своїх близьких від сексуального насильства в мережі.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

«Новий канал» розшукує найкрутіших кулінарів України

«Новий канал» оголосив кастинг на участь у шоу «Пекельна кухня». Найіменитіший шеф країни влаштує найскладніші випробування, щоб знайти найстійкішого, найсильнішого та найталановитішого кухаря.

25.08.2020
об 17:23

Новини

Проєкт «Орел і Решка» переїхав на новий канал

Відтепер легендарне тревел-шоу демонструватимуть на іншому каналі. Прем’єра програми відбудеться 26 вересня.

31.08.2020
об 13:21

Новини

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

05.10.2020
об 18:05

Новини

На які теми зверне увагу новий сезон серіалу «Перші ластівки Zалежні»

Творці серіалу «Перші ластівки Zалежні» розповіли про соціальний меседж другого сезону: у кожного своя залежність, і кожен від цього страждає.

29.10.2020
об 15:35

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: Що чекає на дітей в мережі

В інтернеті підлітки можуть зіштовхуються з відвертими фотографіями, шантажем і кібербулінгом. Саме про проблеми неповнолітніх у всесвітній мережі йтиме мова у новому сезоні «Перших ластівок».

03.11.2020
об 17:15