Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

«Перші ластівки» продовжуватимуть рятувати життя підлітків

12.10.2020
об 17:04

«Перші ластівки» продовжили співпрацю з Національною гарячою лінією «Ла Страда». Після прем’єри серіалу в минулому році до служби надійшло тисячі дзвінків від дітей, які потребували допомоги.

 

Серіал «Перші ластівки» підіймає важливі для суспільства соціальні теми, висвітлює реальні проблеми сучасних підлітків. У минулому сезоні після кожної серії на екрані з’являвся телефон гарячої лінії «Ла Страда», куди діти могли звернутися за допомогою та підтримкою. Завдяки транслюванню контактів Національної дитячої гарячої лінії після виходу в ефір серіалу «Перші ластівки» понад 20 тисяч підлітків і представників молоді з різних куточків України, зокрема, і з непідконтрольних Україні територій, та інших країн де транслювався серіал, змогли виговоритися, отримати підтримку та реальну допомогу.

 

«Ми цінуємо співпрацю з «Новим каналом» та молодіжним трилером «Перші ластівки». Це надзвичайно, що українські телеканали можуть транслювати такий важливий соціально активний та соціально відповідальний контент. Навіть сьогодні – за рік після виходу серіалу – є підлітки та молодь, які звертаються до нас, бо вони побачили контакти саме в «Перших ластівках». Насправді, ми розуміли, що звернень на гарячу лінію після прем’єри молодіжного трилеру буде надзвичайно багато. Проте не очікували такого напливу. Завдяки співпраці з «Новим каналом» ми збільшили години роботи Національної дитячої гарячої лінії, а також штат консультантів, аби ще більша кількість підлітків та молоді змогла отримати підтримку тоді, коли їм це необхідно. Мені здається, що найкращий показник телевізійного проєкту – це довготривалий результат та позитивний вплив на цільову аудиторію. Саме таким і є серіал «Перші ластівки», – сказала координатор Національної гарячої лінії «Ла Страда-Україна» АЛЬОНА КРИВУЛЯК.

 

 

Цього року «Новий канал» продовжує співпрацю з Національною гарячою лінією «Ла Страда-Україна» в рамках молодіжного трилеру «Перші ластівки. Zалежні». І хоча в другому сезоні серіал набув формату антології, та розповідає абсолютно нову історію, в ньому піднімається багато гострих соціальних проблем. Більшість з них тісно переплітаються з напрямами діяльності «Ла Страда», тому ця співпраця обіцяє бути не менш плідною, аніж у 2019-му.

 

«Перші ластівки. Zалежні» – більш дорослий, зухвалий та гострий проєкт. Але, як і минулого року, висвітлення соціальних проблем – одне з головних наших завдань. У серіалі підніматимуться теми, близькі не лише підліткам та молоді, а й дорослому поколінню. Безпека в соціальних мережах, булінг з боку однолітків, стосунки батьків і дітей, торгівля власним тілом, сексуальне та домашнє насильство… Але провідною, звісно, буде тема залежності – від наркотиків, сексу, грошей, думок оточуючих, болю минулого тощо. Я дуже радий, що в новому сезоні наша співпраця з Національною гарячою лінією «Ла Страда-Україна» продовжується», - зазначив сценарист і шоуранер серіалу «Перші ластівки. Zалежні» ЄВГЕН ТУНІК.

 

Прем’єра серіалу «Перші ластівки. Zалежні» запланована на грудень 2020 року.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Тревел-шоу «Орел і Решка» побувало в мечеті Айя-Софії

Собор Святої Софії – одна з найвизначніших історичних пам’яток, збудованих за часів Візантійської імперії. В липні цього року турецька влада повернула собору колишній статус мечеті, таке рішення подобається не всім.

10.10.2020
об 15:28

Новини

Стали відомі імена нових акторів серіалу «СидорЕнки-СидОренки»

У другому сезоні комедійного серіалу можна буде побачити продовження історії відносин двох родин, а ще варто очікувати на появу нових героїв. У продовженні «СидорЕнки-СидОренки» зіграють відомі українські актори, а також спокуслива співачка та модель.

12.10.2020
об 11:54

Новини

На каналі «Україна 24» стартував новий проєкт «Ранок чемпіонів»

Мета нової програми – піднімати настрійзранку, розповідаючи новини та даючи практичні поради.

12.10.2020
об 12:52

Новини

Ведуча Яна Брензей про стереотипи в суспільстві та важливість реаліті «Холостячка»

#СильнаЯ – за цим хештегом в соцмережах можна знайти історії відомих українок та звичайних жінок, які зіштовхуються зі стереотипами у суспільстві та намагаються їм протистояти.

12.10.2020
об 16:36