Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Перші ластівки» отримали золото

29.05.2020
об 14:43
«Перші ластівки» отримали золото

Проморолики, в яких на обличчях героїв серіалу «Перші ластівки» змінюються татуювання з написами, зайняли перше місце в номінації TV Project – Typography на найбільшому українському фестивалі Ukrainian Design: The Very Best Of.

«Перші ластівки» – це проект «Нового каналу», який восени 2019-го вийшов в ефір українського телебачення. Його прем’єрну серію подивилося більше 3 млн глядачів. Контент привернув увагу людей через те, що підняв теми, про які раніше не прийнято було говорити, – булінг, підлітковий суїцид, гомосексуалізм.

До серіалу маркетинг-директор «Нового каналу» Ольга Балабан, креативний директор групи ТБ-брендів «Нового каналу»  Олександр Антонов та співробітники діджитал-відділу «Нового каналу» розробили проморолики. В коротких відео автори за допомогою татуювань візуалізували такі меседжі – не мовчи, не ховай своїх емоцій, досить терпіти біль, будь собою справжнім. Саме ці кліпи завоювали золото на конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of.

«Перші ластівки» стали величезним експериментом і викликом не лише для «Нового каналу» і продакшена, а і для дизайнерів. Нам необхідно було зануритися у складну соціальну тему і зробити крутий і зрозумілий продукт як для молодої аудиторії, так і для дорослих. Для мене це був один із найскладніших викликів», – коментує креативний директор групи ТБ-брендів «Нового каналу» Олександр Антонов.

Цікаво, що ескізи шрифтів для татуювань зробив сам Олександр Антонов, але фінальна версія була відмальована дизайнерами-каліграфами сестрами Вікторією та Віталіною Лопухіними.

Ми вітаємо творчу команду «Нового каналу» з перемогою. Поки готується другий сезон «Перших ластівок», можна переглянути попередні серії на сторінці YouTube «Нового каналу»

 

Джерело: novy.tv 

Читайте також:

“Сценарний пітчинг” чекає на ваші заявки!
Новини

«Сценарний пітчинг» чекає на нові заявки

Відкрито прийом заявок на участь у «Сценарному пітчингу», що проходитиме в період із 24 по 26 червня в форматі онлайн-конференцій. Заявки від сценаристів приймаються з 27 травня до 10 червня. До участі запрошуються як професійні сценаристи, так і початківці, у яких є ідеї, які б вони хотіли презентувати продюсерам. До розгляду у пітчингу обов'язково мають бути подані логлайни та синопсиси існуючих сценаріїв, або ідей для сценаріїв.

27.05.2020
об 17:37

Український серіал «Обручка з рубіном» підкорює світ
Новини

Український серіал «Обручка з рубіном» підкорює світ

Українська адаптація корейського серіалу «Обручка з рубіном» продовжує підкорювати світ. Доля двох сестер Анни та Яни, їх взаємини й найбільш несподівані сюжети навколо їхнього життя, припали до душі глядачам багатьох країн світу.

27.05.2020
об 19:27

5 українських фільмів, що мають міжнародний потенціал
Новини

5 українських фільмів, що мають міжнародний потенціал

Днями визначили фільми, що перемогли у конкурсі довгострокової програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів proMOTION, розробленою Українським інститутом. За правилами конкурсу, експертна комісія відбирає 5 коротких метрів, які у період з 9 червня по 30 жовтня 2020 року отримають до 150 000 гривень на міжнародну промоцію.

28.05.2020
об 20:03

Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка оголошує конкурс на здобуття премії 2020 року.
Новини

Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка оголошує конкурс на здобуття премії 2020 року.

Державна премія України імені Олександра Довженка присуджується за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва щорічно до 10 вересня. Премія, що носить ім’я видатного українського кінорежисера і письменника Олександра Довженка, присуджується як окремим кінематографістам, так і творчим колективам. Колектив, який висувається на здобуття премії, не може перевищувати 5 осіб і повинен включати лише тих авторів, чий творчий внесок був найбільш визначний.

29.05.2020
об 11:07