Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Пекельная кухня»: хто отримав чорний кітель, а хто залишив проект назавжди

16.11.2021
об 17:00

Драматичний ефір позаду. Шеф «Пекельної кухні» Алекс Якутов назвав двох номінантів на виліт та шістьох щасливчиків, які продовжать боротьбу за звання найкращого кухаря.

До чорних кітелів – рукою подати. Справа за малим: кухарі мають впоратись із вечерею у телересторані «Пекельної кухні». Це останній шанс продемонструвати свої сильні сторони. Адже два кухарі будуть змушені залишити реаліті назавжди.

«Я вирішив не розставляти їх по процесах, а дав право кухарям самим визначитись у цих ролях, –– А ще вони мали готувати страви за новим меню, а це дещо ускладнювало роботу» - пояснює Шеф реаліті «Пекельна кухня» Алекс Якутов.

Ще одне ускладнення – замовлення від Шефа. Він хотів особисто перевірити, як команди «синіх» та «червоних» опанували страви з нового меню. Та схоже, цей іспит вони склали на відмінно.

На черзі – оголошення щасливчиків, які стануть володарями чорних кітелів. Обрання двох номінантів на виліт Шеф теж залишив за собою.

«Равшан Хамідов прийшов на «Пекельну кухню» сильним кухарем та з великим потенціалом – Юра Діденко з’явився на проекті з великою короною на голові. Я розгледів його внутрішній супротив. Але побачив, що вони сильні кухарі і заслуговують на чорні кітелі»  – сказав Шеф Алекс Якутов.

Олександр Громлюк весь проект йшов рівно і не ріс у своїй майстерності. Та він завжди дослухався до порад Шефа, тому й отримав кітель. Яні Беденко часто заважали емоції, але вона вчилась ними керувати. Олена Охотнік професійно виросла на «Пекельній кухні». Тому Шеф без вагань вручив їм кітелі.

Богдан Горносталь, Катя Лавриненко та Антон Белей – як пояснив Якутов, він довго думав про цих кухарів та неодноразово змінював свою думку, кого ж таки залишити в реаліті. На його думку, Катя дуже невпевнена у собі та не готова до «Пекельної кухні», а ставки Богдана на виграш не спрацювали. Вони залишили проект назавжди.

 

Тепер кожен кухар у кітелі змагатиметься за перемогу самостійно. Дивіться за боротьбою у реаліті «Пекельна кухня» щопонеділка о 19:00 на Новому каналі.

 

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

Жінка-Халк: Marvel презентували тизер нового серіалу

Всесвіт Marvel розширюється! Творці легендарних «Месників», «Тор» та «Капітан Америка» показали перші кадри нового серіалу. В основі сюжету тепер новий герой – жінка-халк. Серіал розповідає про двоюродну сестру Брюса Бернера Дженніфер Уолтерс, яка випадково отримує такі ж суперздатності, як і у брата.

15.11.2021
об 17:53

Новини

Стала відома дата початку зйомок «Дюна – 2»

Легендарна екранізація однойменного культового роману Френка Герберта ще подекуди не вийшла з прокату українських кінотеатрів, а її творці вже оголосили дату зйомок наступної частини. Історія вже отримала багато фанатів, які з нетерпінням чекають на продовження.

09.11.2021
об 13:34