Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Paramount Comedy святкує 3 роки в ефірі України

16.11.2020
об 17:17

Три роки тому 16 листопада в сітці українського телемовлення з’явився молодіжний розважальний канал із сильним культовим контентом Paramount Comedy. Саме тут українські глядачі знаходять найкращий гумор зі всього світу, дубльований українською мовою.

Сьогодні спільний проєкт 1+1 media та американського медіаконгломерату Viacom телеканал Paramount Comedy святкує свій третій рік в ефірі на теренах України. Розважальний мовник зайняв провідні позиції українського телебачення з трансляції найкращих світових ситкомів, комедійних та анімаційних серіалів, скетчів, а також повнометражних фільмів. Весь контент та жарти Paramount Comedy адаптовані українською мовою. Зокрема, за три роки трансляції каналу глядачі змогли подивитися в українському перекладі серіал «Друзі», «Теорія великого вибуху», «Клініка», «Юний Шелдон», «Мамця», «Бруклін 9-9», «Спільнота», «Голдберги», «Південний парк», «Як я зустрів вашу маму», «Американська сімейка», «Новенька» тощо. Більша кількість представленого контенту має нагороди від «Еммі» та «Золотого глобусу».

«З моменту запуску Paramount Comedy ми зрозуміли, наскільки популярним може стати контент каналу в Україні. Він має своїх незмінних прихильників, але й щоразу з новою прем’єрою здобуває нових. Показники каналу змушують не зупинятися на досягнутому. Наприклад, в серпні цього року канал зібрав рекордну частку перегляду за добу з 2018 року – 0,39% та у праймі – 0,37%. Відповідно до ТОП каналів України за 2020 рік (прим. – дані дослідження телевізійної аудиторії, ТВ панель) Paramount Comedy почесно посідає 30 місце із 37 доступних українських каналів. Це гарний показник для перспективи телеканалу, маючи нішевий розважальний продукт для глядача», – прокоментувала генеральна продюсерка Paramount Comedy ОКСАНА ПЕТРИШИН.

 

Зазначимо, аудиторія каналу – це люди віком від 18 до 54 років у містах 50 тис. + по всій Україні. Середній вік глядача – 38 років, де 68% – жінки та 32% –  чоловіки. 

 

«Наші глядачі активні та оптимістично налаштовані, мають чудове почуття гумору та обожнюють сімейні перегляди. Такі самі, як і команда Paramount Comedy, які роблять усе для позитивного настрою нашої аудиторії», – додала ОКСАНА ПЕТРИШИН.

 

 

Для тих, хто не любить довго шукати в Інтернеті, що подивитися, та не хоче підтримувати піратство в Україні телеканал Paramount Comedy збирає найпопулярніший контент з-поміж зарубіжних ситкомів, комедійних серіалів, повнометражних фільмів, скетчів та анімаційніх серіалів.

 

Джерело: Прессужба 1+1 media

Читайте також:

Новини

Шкільні альбоми: Як виглядали зірки телеканалу «1+1», коли були учнями

Сьогодні тисячі хлопчиків і дівчаток пішли до першого класу, де вони вчитимуться писати, читати, вивчати іноземні мови, потім у них будуть природознавство, історію, хімію, географію та інші предмети. Однак спочатку діти знайдуть нових друзів, аби учбовий процес проходив легше, веселіше та цікавіше.

01.09.2020
об 16:40

Новини

Телеканал «ПлюсПлюс» презентував анімаційний проєкт про екологію для дітей

Малечі розкажуть про корисні еко-звички, кліматичні зміни та чому варто сортувати сміття і берегти воду.

15.10.2020
об 16:35

Новини

Телеканал «1+1» фільмує драмеді «З ким поведешся»

Однією з акторок нового проєкту від телеканалу «1+1» є актриса «Жіночого Кварталу» Ольга Жуковцова, яка виконає у серіалі «З ким поведешся» титульну роль.

07.11.2020
об 12:28

Новини

Телеканал від Netflix вже дивляться французи

Стримінговий сервіс Netflix в тестовому режимі працює над створенням власного телеканалу Direct. Він вже з’явився у сітці мовників на території Франції.

07.11.2020
об 14:08