Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Пара на мільйон»: нова дати прем’єри

23.02.2022
об 14:22

На Новому каналі вийде реаліті «Пара на мільйон» (прем’єру перенесли у зв’язку з політичною ситуацією в Україні), в якому сором’язливі ботани стануть у пари з розкутими красунями та разом боротимуться за мільйон гривень. Проходити випробування та вчитися розуміти одне одного було непросто, втім нелегкою була й робота ведучих — суперзірки Нового каналу Лесі Нікітюк та актора Improv Live Show Романа Міщерякова.

У реаліті «Пара на мільйон» зустрінуться два різні світи: активні, впевнені в собі й епатажні самотні дівчата, які все знають про світ Instagram, моди та івентів, та їхня цілковита протилежність — стримані самотні хлопці, які весь свій час присвячують роботі, перегляду наукових роликів на YouTube та читанню книг. Уже в першому випуску учасники об’єднаються у 12 пар. І в такому складі вони проходитимуть різноманітні випробування – як фізичні, так і інтелектуальні, аби заробити один мільйон гривень! А паралельно з цим вчитимуться будувати стосунки та краще розуміти протилежну стать.

Ведуча Нового каналу поділилася враженнями від найважчого знімального дня реаліті

«“Пара на мільйон” — новий формат, невипробуваний, усі з ним зіштовхнулися вперше, тому в процесі періодично виникали різні труднощі. Наприклад, перший знімальний день тривав 17 годин. Він був найважчий за весь період знімань! Та й у цілому було тяжко. Адже в цей час ти не належиш собі, всі знімальні дні потрібно бути на майданчику. Тому що це реаліті. зізналася Леся Нікітюк.

Втім Леся переконана: недоспані ночі та фізична втома — ніщо, якщо ти справді любиш свою справу.

Прем’єра реаліті «Пара на мільйон» з Лесею Нікітюк і Романом Міщеряковим у вівторок, 15 березня, о 20:00 на Новому каналі!

 

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

Олеся Жураківська розповіла про свою роль в серіалі «Мама» у програмі «Люди великого міста»

Заслужена артистка України і талановита акторка Олеся Жураківська стала героїнею програми «Люди великого міста» на телеканалі KYIV.LIVE, де розповіла автору і ведучій програми Юлії Литвиненко, чому вагалась грати маму, син якої потрапив у полон на Донбасі.

30.05.2021
об 17:39

Новини

Анастасія Цимбалару, Олеся Романова, Володимир Ямненко у сімейному сезоні «Дільничний з ДВРЗ»

На телеканалі ICTV 14 вересня (вівторок) розпочнеться другий сезон іронічного детективного серіалу «Дільничний з ДВРЗ». Творці проєкту обіцяють глядачам, що до патрулювання району повернуться В'ячеслав Довженко і Віталій Іванченко, а до них приєднаються нові актори такі, як Анастасія Цимбалару, Олеся Романова, Володимир Ямненко.

13.09.2021
об 16:49

Новини

Сані та букет із мильних квітів: Леся Нікітюк про незвичайні новорічні подарунки

Ведуча Нового каналу зробила подарунок українським стартаперам – у своїх соцмережах вона безкоштовно розповідає про товари блогерів-бізнесменів. Деякі з них дивують, деякі вражають до глибини душі. Коли Леся Нікітюк оголосила про новорічну акцію на підтримку малого бізнесу, вона навіть уявити не могла, скільки людей захоче надіслати їй свої товари для оглядів у соцмережах.

29.12.2021
об 15:38