Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Олів’є, «шуба», крабовий салат: Новорічні традиції родини Андрія Бєднякова

01.01.2022
об 14:27

Новий рік вдома біля ялинки чи в теплих краях з фруктами? Ведучий другого сезону шоу Нового каналу «Де логіка?» Андрій Бєдняков має різний досвід, тож розповів, що йому більше до душі.

Ведучий шоу «Де логіка?» поділився новорічними традиціями

«Моя донька, шестирічна Ксенія, завжди пише листа Діду Морозу. Минулого року вона хотіла на море, і Дід Мороз виконав її бажання. Дозволив донечці ще взяти з собою маму з татом. Ми вперше зустрічали Новий рік у теплих краях, але я сказав, що це було, напевно, востаннє. Новий рік для мене – це олів’є, «шуба», крабовий салат. Все з дитинства, і я не можу без цих традицій, сумую за ними. Ми обов’язково прикрашаємо ялинку, вішаємо гірлянди. Але буває так, що помилуємося цією красою два дні, потім летимо кудись, а коли повертаємося, ялинка вже обсипалася. Та загалом атмосфера свята в нас завжди присутня, бо хочеться, щоб донька запам’ятала такі моменти" - поділився Андрій Бєдняков.

 

Джерело: Новий Канал

Читайте також:

Новини

«Три горішки для Попелюшки»: до новорічних свят фільм виходить у кінопрокат

Оригінальну стрічку «Три горішки для Попелюшки» називають найкращим казковим фільмом ХХ століття, і традиційно показують на Різдво у багатьох країнах Європи. Цьогоріч ремейк казки братів Грімм, відомої з дитинства кожному, вийде на українські екрани.

15.12.2021
об 11:16

Новини

Комедію «Де гроші» покажуть  на телеканалі Україна

Телевізійна прем’єра авантюрної комедії-квесту «ДЕ ГРОШІ» виробництва компанії DZIDZIOFILM відбудеться на телеканалі «Україна». У головних ролях знялись легендарна Ада Роговцева та неймовірний Михайло Хома, разом з ними глядачі поринуть у захопливі й часом небезпечні пошуки скарбу.

20.12.2021
об 11:13

Новини

Сані та букет із мильних квітів: Леся Нікітюк про незвичайні новорічні подарунки

Ведуча Нового каналу зробила подарунок українським стартаперам – у своїх соцмережах вона безкоштовно розповідає про товари блогерів-бізнесменів. Деякі з них дивують, деякі вражають до глибини душі. Коли Леся Нікітюк оголосила про новорічну акцію на підтримку малого бізнесу, вона навіть уявити не могла, скільки людей захоче надіслати їй свої товари для оглядів у соцмережах.

29.12.2021
об 15:38