Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

«Олів‘є ми готували по 2-3 дні»: Маша Єфросініна про Новий рік

29.12.2021
об 17:21

Вже зовсім скоро 2021 рік зміниться на новий 2022. Нині всі у передноворічних клопотах. Що приготувати? Де і з ким святкувати? Зірки не є виключенням, вони так само, як і всі, чекають на новорічну ніч. Хтось, щоб плідно попрацювати, а хтось, щоб відпочити.

Відома телеведуча Мащша Єфросініна в ефірі шоу «Improv Live Show» розповіла, яким це свято було у неї в дитинстві та як вона відзначає його зараз.

«Відпочиваю з друзями, з сім‘єю. Або святкуємо вдома, або ходимо в гості. Любимо збиратися сім’ями з дітьми в тепле коло близьких людей. Обов’язково влаштовуємо свято дітям. До старшої дочки Нани до 7 років приходили Дід Мороз зі Снігуронькою, вони проводили квести і конкурси. Одного разу в новорічну ніч ми ходили до муніципальної ялинки. До молодшого сина поки також приходить Дід Мороз зі Снігуронькою» - розповіла про традиції святкування Маша.

В дитинстві Маша Єфросініна згадує, - дуже чекала на Новий рік. Адже тоді відбувалися справжні дива.

«Пам‘ятаю, ми з мамою витрачали багато часу, аби прикрасити квартиру, я постійно вирізала сніжинки, клеїла вату на вікна. Ще тоді для мене це було сімейне свято. Новий рік асоціювався з великою кількістю їжі. Бо все свідоме дитинство та юність були тяжкі часи. На цей час припав розпад Радянського Союзу та дефіциту. Новий рік був святом живота. Здається, ми рік чекали 31 грудня заради столу. Бо звідкись батьки діставали сервелат, звідкись з‘являлись гори фаршированих майонезом яєць, м’ясо по-французьки, тарілки з олів‘є, яке ми готували по 2-3 дні. Перед святами було постійне готування, потім ми сідали за стіл, їли, до нас приходили в гості або ми йшли в гості. І потім ще декілька днів після Нового року ми перемивали тарілки» - розповіла телеведуча.

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

Польоти на місяці, зіркові гості та кращі персонажі: чим дивуватимуть «Дизель Шоу» у новорічну ніч

5 годин гумору, танців та пісень – три головні складові кращого Нового року, які вдало зійшлися у «Дизель Шоу». Програма знову порадує своїх глядачів новорічним масштабним концертом та ще багато чим цікавим.

29.12.2021
об 11:18

Новини

Сані та букет із мильних квітів: Леся Нікітюк про незвичайні новорічні подарунки

Ведуча Нового каналу зробила подарунок українським стартаперам – у своїх соцмережах вона безкоштовно розповідає про товари блогерів-бізнесменів. Деякі з них дивують, деякі вражають до глибини душі. Коли Леся Нікітюк оголосила про новорічну акцію на підтримку малого бізнесу, вона навіть уявити не могла, скільки людей захоче надіслати їй свої товари для оглядів у соцмережах.

29.12.2021
об 15:38