Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Олександр Педан з донькою завершили освітній тур Україною для проєкту «УніверCheck»

29.12.2021
об 14:11

Освітній Youtube-проєкт «УніверCheck» про українські університети, анонсований у вересні, знімали 3 місяці. За цей час Олександр з донькою Валерією відвідали 10 міст у різних куточках України, щоб показати особливості кожного та подивитися на виші зсередини. Проєкт створено командою комунікаційного агентства pedan|buro за підтримки Американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

У кожному випуску «УніверCheck» глядачі побачать кілька рубрик, наприклад: «ТранспортCheck» — як студенту діставатися до навчального закладу міським транспортом, «УніверCheck» — які можливості для навчання є у виші, «РекторCheck» — бліц з 10 питань з ректором, «ЇжаCheck» — університетська  їдальня та де недорого поїсти студентам, «ГуртожитокCheck» — які умови для проживання в університетському гуртожитку, «МістоCheck» — місця для дозвілля, відпочинку, прогулянок, «РоботаCheck» — про популярні вакансії та можливості для студентів.

Ідею для проєкту, каже телеведучий, шукати не довелося, адже вона з'явилася з проблеми.

«Лера — майже абітурієнтка. Як і більшість української молоді, вона не знала, як обрати університет для вступу. Відтак, ми вирішили через її проблему показати, з чим зіштовхуються українські школярі, які не знають, куди рухатися після закінчення школи. Я був дуже схвильований, що з пошуку в інтернеті користі мало. Сайти більшості вишів не дають повної інформації про заклад, гуртожитки, особливості навчання. Ось так ми і поїхали подивитися все самостійно», — розповідає Олександр.

Лера Педан ділиться враженнями, що коли сама подивилася на університети та локальні можливості для навчання, проживання, дізналася про розваги молоді в різних містах і їхні особливості — вже визначила два виші, серед яких обиратиме. Але які саме — поки не розказує.

«Заклад, до якого подаватиму документи, назву в травні. Для себе після побаченого винесла, що підлога з мармуру та білосніжні стіни — не завжди ознака якості освіти, як і навпаки — за трохи застарілою ззовні чи зсередини будівлею може бути якісне навчання та викладачі, яким немає рівних у Європі!» —  ділиться враженнями Лера.

У проєкті покажуть 10 міст і 10 вишів:

 

  • Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
  • Полтавський державний медичний університет
  • Харківський національний університет ім. Василя Каразіна
  • Сумський державний університет
  • Національний університет «Одеська юридична академія»
  • Ужгородський національний університет
  • Національний університет «Львівська політехніка»
  • Приазовський державний університет в Маріуполі
  • Вінницький національний аграрний університет

У випуску з Києва їх аж три: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського, Національний університет «Києво-Могилянська академія».

 

За словами команди проєкту, під час підготовки до зйомок було багато різних ситуацій.

«На жаль, не всі університети зрозуміли цінність проєкту, тому в деяких випадках ми зустрічали спротив. Доводилося по кілька разів пояснювати керівництву закладів, що ми не ревізори. Ми хочемо допомогти молоді дізнатися про особливості та спеціалізацію того чи іншого закладу, а не вишукувати недоліки!», — говорить Олександр.

Міністерство освіти та науки України підтримало ідею проєкту та допомогло в реалізації, а партнерами зйомок стали українські та міжнародні компанії: Нова пошта, Київстар, MasterCard разом із ПриватБанком.

Випуски освітнього тревел-шоу «УніверCheck» стануть корисним гайдом для школярів під час вибору освіти для майбутнього.

Прем'єра першого епізоду відбудеться вже 15 березня.

 

Джерело: Рedan|buro

Читайте також:

Новини

Перший мільйонер-переможець у шоу «Хто хоче стати мільйонером?»

22 грудня у грі «Хто хоче стати мільйонером?» на ICTV з’явився перший переможець. На всі запитання зміг відповісти Олег Мороз із села Слобода, що на Сумщині. Він працює оператором на пошті та музичним керівником дитячого колективу.

23.12.2021
об 16:35

Новини

Прем’єра кулінарного шоу з Олею Поляковою

Вже сьогодні, у суботу, 25 грудня, на медіасервісі MEGOGO стартує прем’єра кулінарного шоу «Королева кухні», ведучою якого стала Оля Полякова. Перейнявши досвід мішленівських кухарів, співачка всеукраїнського масштабу розкриє свої кулінарні таємниці та поділиться ними із учасницями проєкту, серед яких представниці найнезвичніших професій.

25.12.2021
об 16:20