Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Олександр Педан розповів, чому відмовився від роботи у святкову ніч

28.12.2020
об 14:24

Ведучий Improv Live Show Олександр Педан розповів, як одна подія змусила його змінити своє ставлення до новорічної ночі.

 

Засніжені гори, зіркова компанія та Новий рік. Здавалося б ідеальна картинка для святкового настрою, але після чергової святковї ночі на роботі Олександр Педан переглянув своє ставлення до нього.

«Мені потрібно було відпрацювати ведучим новорічного заходу. За день до цього я впав, катаючись на сноуборді, і вдарився головою. Мене обкололи сильними знеболювальними. В ту ніч на заході нас працювало троє: я, dj та Наталя Могилевська. Наташі простіше – їй потрібно було співати 40 хвилин, а ми з діджеєм закривали решту п'ять годин. Мені було так погано, що не дуже пам'ятаю, як відпрацював. Тоді і зрозумів, що хочу зустрічати Новий рік у сімейному колі. Тим більше, у сина зараз такий ніжний вік, він запам'ятовує всі дрібниці і дуже чекає свята», – розповів ОЛЕКСАНДР ПЕДАН.

Зустрічати Новий рік ведучий Improv Live Show планує з близькими. Він вже відпрацював на зйомках Improv Live Show, щоб навесні 2021 року разом із четвіркою імпровізаторів радувати гумором глядачів «Нового каналу».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»