Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Олег Кензов: «Можна додати в кохання екстриму»

07.06.2020
об 18:29
Олег Кензов: «Можна додати в кохання екстриму»

На карантині стосунки у одних пар стали міцнішими, а у інших затріщали по швах. Чому так сталося можна говорити довго, але складно заперечити, що одноманітність має велику руйнівну силу. Ведучий проєкту «Кохання на виживання» та психолог за освітою Олег Кензов спробував застережити своїх прихильників від мовчазної вбивці почуттів та дати кілька порад для зміцнення відносин у парі. 

 – Чим небезпечний для стосунків «день бабака»?

– Одноманітність у парі – це зручно. Ви знаєте, що з понеділка по середу ввечері дивитеся серіали, в суботу зустрічаєтеся з друзями, а в неділю їздите до родичів. Проте одноманітність повільно руйнує стосунки. У коханні, як у музиці, коли виходить черговий хіт, і ви його заслуховуєте до дір, він набридає і навіть може дратувати. Якщо пісню крутити не надто часто, насолоджуватись її мелодійністю хотітеметься ще довго. Рутина у стосунках призводить до того, що ви проживаєте один нескінченний «день бабака». Почуття і пристрасть повільно згасають. В один не надто чудовий день партнери розуміють, що їм нецікаво бути разом і вирішують розійтися.

– Чи можна вчасно помітити загрозу стосункам?

– Так, запитайте себе, якими були для вас останні півроку. Якщо дні та тижні проходили однаково, вас вже накрила одноманітність у стосунках. Варто щось змінювати, інакше можна лишитися на самоті.

– Що робити, щоб відносини знову викликали інтерес у партнерів? 

– Варто додати спонтанності в життя. Звісно, максимально виходити з зони комфорту не потрібно. Стрес не піде на користь почуттям. Краще згадайте, якими були ваші стосунки на початкових етапах спілкування. Спробуйте щось нове разом, відкривайте цікаві місця, знайдіть спільне хобі. Також кожен має наповнювати себе сам. Адже партнери мають не лише займатися цікавими спільними справами, а й не забувати про власні захоплення та хобі. Так ви зможете урізноманітнити свої дні та знову зацікавите свою половинку. Ще можна додати в кохання екстриму. Як це роблять пари в реаліті «Кохання на виживання», прем'єра якого відбудеться вже цієї осені на «Новому каналі».

Джерело: прес-реліз «Нового каналу»

 

Читайте також:

Справжній Fake зовсім не фейк, а новий веб-серіал про інстаграмне життя
Новини

Справжній Fake зовсім не фейк, а новий веб-серіал про інстаграмне життя

Свій перший комедійний веб-серіал про справжніх і віртуальних людей знімає StarLightMedia. Новий фільм Fake дозволить подивитися на сучасне суспільство, що живе в епоху тотальної залежності від соцмереж, наче через фільтри Instagram'у. Чому ми живемо двома життями? Чи варта та мрія, до якої ми йдемо, гонитви за лайками, статусом, втрати справжніх друзів, емоцій і почуттів? – ось головні питання, які ставить перед собою творча група.

05.06.2020
об 15:15

Новини

Макс Узол: «Кілька разів я міг не повернутися з відряджень»

Сьогодні тревел-ведучий «Нового каналу» Макс Узол відсвяткував своє 33-річчя та розповів декілька незвичайних фактів про себе.

05.06.2020
об 17:24

Шість фільмів про журналістів
Новини

Шість фільмів про журналістів

​​​​​​​Важко уявити світ без новин і, як ми вже писали, сьогодні у тих, хто шукає інформаційні приводи, повідомляє про найважливіші події, бере інтерв’ю та робить цікаву аналітику - професійне свято. Прототип журналіста часто надихав сценаристів та режисерів на створення фільмів. Ось і український режисер Любомир Левицький працює над картиною, де журналіст не просто герой, а супергерой. Отже, на честь професійного свята VGL cinema підготував добірку різножанрових фільмів про один з найцікавіших у світі фахів.

06.06.2020
об 19:12

Олексадр Педан на карантині захопився приготуванням їжі
Новини

Олексадр Педан на карантині захопився приготуванням їжі

Український шоумен, телеведучий та блогер Олександр Педан під час карантину взяв за правило бавити свою сім'ю смачними сніданками, пише пресс-служба «Нового каналу».

07.06.2020
об 10:56