Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Одразу дві переможниці на проєкті «Танці з зірками»

30.11.2020
об 14:36

Жіночій фінал найтанцювальнішого шоу країни завершився перемогою Санти Дімопулос та Юлії Саніної. Вони вже вирішили передати свої кубки на благодійність.

Глядачі телеканалу «1+1» вже знають, що фінал «Танців з зірками» мав несподівані результати. За балами глядацького та суддівського голосування переможницею стала Санта Дімопулос, проте, вона віддала кубок Юлії Саніній

Після першого танцювального етапу за результатом голосування глядачів минулого ефіру та протягом тижня, до якого додались голоси суддів, визначились бронзові призери сезону – Надія Мейхер та Кирило Васюк. Далі на пари чекав танцювальний турнір, який складався із трьох танців. Переможцем стала пара, яка отримала найбільшу суму голосів від суддів та глядачів, які голосували за своїх улюбленців минулого ефіру, протягом тижня та у фіналі. Омріяний кубок отримала пара Санти Дімопулос та Макса Леонова.

«Я не вірю, що ця красива історія закінчилась. Для нас цей сезон - ціле життя зі злетами і падіннями. Я вдячна глядачам за підтримку і голоси, це мотивує і дає енергію, я вдячна всій команді, суддям, ведучим. Я безмежно вдячна своїй родині. Хочу сказати, що перемоги та кубки абсолютно неважливі, всі ми зрозуміли, що без підтримки один одного ми не можемо існувати. Я за любов, дружбу і за те, щоб усе було чесно. Я хочу цей кубок віддати Юлі Саніній, яка ніколи в своєму житті до проєкту не танцювала. Вона заслужила кубок, адже ця дівчинка прийшла на паркет і навчилася танцювати з нуля», - сказала у прямому ефірі САНТА ДІМОПУЛОС.

Таким чином, вперше на проєкті «Танці з зірками» назвали одразу дві переможниці. Сьогодні пари у прямому ефірі «Сніданку з 1+1» прокоментували вчорашні події та вирішили долю заповітних кубків.

 

«Шоу «Танці з зірками» у всьому світі керується єдиними правилами і результатами голосування, за яким вчора перемогла Санта. Але вона вирішила розділили свою перемогу. І враховуючи, що Юля показала неймовірний прогрес на проєкті, ми вирішили підтримати цю ініціативу і розділити перемогу – вручити вперше одразу два кубки двом парам переможців. Вчора в шоу перемогли цінності, танець і дружба», - заявив у прямому ефірі керівник Big Entertainment Shows телеканалу «1+1» ВОЛОДИМИР ЗАВАДЮК.

 

«Мені приємний такий жест. Вдячна команді, а головне – глядачам. Я все одно вважаю себе срібною призеркою, а Санту - переможницею. Ми вміємо красиво програвати», - зазначила ЮЛІЯ САНІНА.

Після чого вона запропонували виставили кубки на благодійний аукціон, а виручені кошти віддати на допомогу дітям.

Середній рейтинг сезону «Танці з зірками» на «1+1» склав 4,4%, частка – 17,2% за аудиторією 18-54 (50+). Охоплення за сезон – 14,7 млн (4+, Україна).

«Ми з сім’єю дивимось кожен випуск «Танців з зірками». Юля, пам’ятаю твій шпагат під час ча-ча-ча у першому ефірі. Сьогодні танець був набагато легшим, ти довела, що за короткий час можна стали супер танцівницею. Дякую всій команді проєкту, що у цей непростий час даруєте нам таке шоу», - прокоментував запрошений суддя MONATIK.

Цікаво, що четвертим запрошеним суддею недільного вечора став Грег Чапкіс – син Григорія Чапкіса, який нічого не знав про появу на паркеті та приїзд свого сина із США. Григорій Миколайович був зворушений сюрпризом та вчинком сина, який незважаючи на пандемію, приїхав з-за океану побачити батька у фіналі «Танців з зірками».

В останній вечір четвертого сезону «Танців з зірками» на балконі зібралося багато представників вітчизняного шоу-бізнесу. Крім того, завершуючи один проєкт ведучі анонсували початок нового сезону «Голосу країни», який стартує на телеканалі «1+1» незабаром. Одинадцятий сезон вокального шоу, за словами творців програми, вийде в ефір перезавантаженим. Наразі відомо тільки, що зміниться тренерська панель, які ще сюрпризи чекають на глядачів дізнаємся вже незабаром.

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

 

Читайте також:

Новини

Десятий ефір шоу «Танців з зірками» буде містичним

Сьогодні на глядачів телеканалу «1+1» чекає найдраматичніший випуск сезону – у десятому прямому ефірі головного танцювального шоу зіркові пари обміняються партнерами та перевтіляться у містичних героїв. Хто з ким танцюватиме та чий образ приміряють на себе учасники нових дуетів?

01.11.2020
об 13:58

Новини

«Танці з зірками»: На паркет артисти виходили з дітьми та батьками

У неділю на «Танцях з зірками» відбувся родинний вечір. Під час ефіру зірки танцювали по дві обов’зкові хореографії, одну з них виконували не з партнером чи партнеркою проєкту, а зі своїми рідними. Наприклад, Надія Мейхер станцювала з доньками, а Юлія Саніна – з батьком.

09.11.2020
об 19:43

Новини

«Танці з зірками»: Чвертьфінал без глядачів, але з суддями на паркеті

Починаючи з 15 листопада прямі ефіри «Танців з зірками» відбуватимуться без гостей у залі. До таких заходів творцям проєкту доведеться вдатися через те, що в Україні ввели «карантин вихідного дня». Однак пари, що дійшли до чвертьфіналу, все ж вийдуть на паркет і станцюють по три хореографічні композиції. Одні з яких допоможуть виконати судді шоу.

15.11.2020
об 12:09

Новини

«Танці з зірками»: Зірки закружляють на паркеті ведучих

Сьогодні, 22 листопада, в ефірі телеканалу «1+1» півфінал «Танців з зірками». На паркет повернеться співак Олег Винник, а також вийдуть ведучі Юрій Горбунов та Тіна Кароль.

22.11.2020
об 15:16

Новини

Фінал «Танців з зірками» занурить глядача у різдвяну казку

Лічені години залишилися до фіналу найтанцювальнішого проєкту країни. Вже скоро вболівальники шоу дізнаються, хто ж із фіналісток стане переможницею четвертого сезону «Танців з зірками».

29.11.2020
об 15:24