Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Обіймаємось, не розмикаючи рук»: Олена-Крістіна Лебідь про милу новорічну традицію

30.12.2021
об 15:20

Ведуча проекту «Аферисти в сітях» (Новий канал) розповіла, що завжди робить у Новорічну ніч під бій курантів разом зі своїм бойфрендом Павлом Розенком.

Новорічна ніч – ідеальний час, щоб вірити в чудеса і загадувати найсміливіші бажання. Цим регулярно користувалася Олена-Крістіна Лебідь – ведуча проекту «Аферисти в сітях».

"Як і всі, мабуть, у дитинстві та студентстві я писала бажання на папірці, потім підпалювала і запивала це спершу лимонадом, а потім шампанським, коли вже можна було. Звісно, повністю воно не встигало догоряти, тож ще половину картонки дожовувала. Це була залізна традиція, яка довго протрималася" - говорить ведуча.

Проте на зміну традиціям з дитинства, прийшли нові звички - вже кілька років Олена-Крістіна зустрічається із екс-віце-прем'єр-міністром України Павлом Розенком. І в них виникла своя новорічна традиція.

"Рівно о 00:00 ми стоїмо, обійнявшись, не розмикаючи рук, відчуваємо одне одного і говоримо ті слова, які хочемо чути одне від одного протягом наступного року. Ці слова звучатимуть у голові весь рік. Ми в цей момент завмираємо, під останній бій курантів я вже розчулююся і ледве стримую сльози. Накривають емоції" - поділилася Олена-Крістіна.

 

Джерело: Новий Канал

Читайте також:

Новини

Драма "Нічний візник" доступна для безкоштовного перегляду

У програмі "Вікритий архів" Довженко-Центр показує шедеври українського німого кіно. Новий фільм програми – "Нічний візник" (1927) режисера Георгія Тасіна з легендарним актором Амвросієм Бучмою в головній ролі до 5 січня доступний на сайті Довженко-Центру до безкоштовного перегляду.

28.12.2021
об 13:48

Новини

«Це був шик і вищий клас!»: як Сергій Притула колядував в дитинстві

Ведучий шоу Нового каналу «Діти проти зірок» та «Хто зверху?» поділився теплими спогадами про зимові канікули у бабусі та дідуся в селі. Розповів про українські різдвяні традиції та дитинство без гаджетів.

30.12.2021
об 12:39