Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Новинний канал «Україна 27» тепер доступний для глядачів Грузії

02.11.2020
об 11:09

Новини у форматі 24/7 глядачі отримують не тільки на телевізор, а й можуть бачити випуски на смартфоні та веббраузерах. Кожен підписник може залишити коментарі під відео.

Восени цього року підписники Feedс.com – однієї з найбільших  новинних платформ Грузії – можуть дивитися канал «Україна 24». Перегляд доступний на території не тільки Грузії, а й Азербайджану та Вірменії. Кількість підписників платформи загалом становить майже 700 тис.

«Завдяки співпраці з Feedс.com ми вступаємо в еру нового споживання інформаційного контенту. В одному місці в зручному форматі застосунку на телефоні можна дивитися новини країни, обговорювати аналітичні проєкти та ділитися думками. Для  “України 24”   – це новий рівень дистриб’юції, розширення покриття й перехід у диджитал. “Україна 24” став не лише головним інформаційний каналом країни, але й найбільш технологічним». – говорить директор департаменту дистриб’юції каналів і медіаплатформ «Медіа Група Україна» ОЛЕКСАНДР РЕМІЗОВСЬКИЙ.

24/7  люди  отримують актуальну й перевірену інформацію за допомогою технологій нового покоління. Канал «Україна 24» став доступним у смартфоні та веббраузерах. Кожен підписник має можливість залишати коментарі, долучатися до обговорень і навіть  ставати автором статей, доступних для мільйонів.

«Ми раді бути першим та ексклюзивним українським постачальником якісного новинного контенту для користувачів платформи. Співпраця з Feedс.com – стратегічно сильне партнерство, важливе для глобального інформаційного порядку. Вихід нашого каналу на міжнародний ринок дозволить глядачам в інших країнах отримати доступ до чесних українських новин. Канал “Україна 24” робить крок вперед, розширюючи своє географічне поле мовлення, чому дуже рада наша згуртована команда. Але ми не плануємо зупинятися на досягнутому», – сказав головний редактор «Новинної Групи Україна» ЮРІЙ СУГАК.

 Feedc.com – медіаплатформа, що містить вебсервіс і застосунок для смартфонів та планшетів, де користувачі самі можуть стати частиною подій. Абоненти можуть писати повноцінні статті, створювати блоги та унікальний контент, обмінюватися думками. Це інноваційний метод споживання і створення новин, міжнародний обмін досвідом і можливість дивитися та обговорювати головні інформаційні телеканали в уже прийнятому суспільством світі цифрових технологій.

 «Партнерство між Feedc і “Медіа Групою Україна” є прикладом реалізації нашої спільної мети – надати людям актуальну інформацію та полегшити процес поширення контенту. Ця співпраця відбиває наше бажання об'єднати цифрові знання із медійним досвідом, щоб створити відкритий потік інформації в Україні. Я впевнений, що це партнерство слугуватиме міцною основою для майбутніх спільних зусиль», – зазначив директор Feedс.com НІКОЛАС КВАРАЦКЕЛІЯ.

Джерело: пресслужба «Медіа Група Україна»

Читайте також:

Новини

На каналі «Україна 24» стартував новий проєкт «Ранок чемпіонів»

Мета нової програми – піднімати настрійзранку, розповідаючи новини та даючи практичні поради.

12.10.2020
об 12:52

Новини

«Україна 24» став доступний на платформі Kartina.TV

Канал «Україна 24» з’явився на міжнародній платформі ОТГ-оператора Kartina.TV і став доступним глядачам у Європі та Америці.

17.07.2020
об 13:20

Новини

«ВишиванкаDAY» 21 травня на каналі «Україна 24»

Споконвіків вишита сорочка вважалася головним українським оберегом. Сьогодні вишиванка — це ДНК нашої нації, що об'єднує українців незалежно від того, у якій точці світу вони перебувають.

21.05.2020
об 09:30