Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Новий проєкт від співавторки «Ревізора» – кого перевірятимуть цього разу?

08.06.2020
об 17:05
Новий проєкт від співавторки «Ревізора» – кого перевірятимуть цього разу?

Карантин – це не тільки можливість перепочити, але й чудовий шанс придумати щось нове і незвичайне. Наприклад, Ганна Жижа – співавторка резонансного «Ревізору» – не тільки придумала новий проєкт, а й встигла подати його на цьогорічний конкурс соціально значимого контенту PITCH UA. В результаті, новий авторський проєкт «Розбір гри» став одним з його переможців.

Цього разу в об’єктиві опиняться зірки українського спорту – вихідці зі сходу країни.

Перемога в конкурсі PITCH UA 2 дозволить «Розбору гри» отримати фінансування від проекту «Зміцнення Громадської довіри» UCBI II і Агентства США з міжнародного розвитку USAID. Останнє також готове забезпечити творців необхідним консалтинговим супроводом. Продюсерський супровід забезпечить продюсер кінокомпанії Star Media Вікторія Бурдукова, а режисером Ксенія Сергієнко.

«Ідея «Розбору гри» народилася, коли ми планували подаватися на PITCH UA 2, темою якого були проекти, покликані «зшивати» нашу країну. Разом з тим ми розуміли, що в українській документалістиці пустує ніша спортивного контенту, тому Ганна Жижа запропонувала рухатися в цьому напрямку. В результаті виникла ідея зосередитися на історіях українських футболістів, яким-небудь чином пов'язаних з Донецьком і Донецькою областю – розповісти, як складалися їх кар'єри до війни, як вони пережили події 2013-14 років і як живуть сьогодні. Потім Ганна запропонувала запросити для роботи над проектом Ксенію Серігіенко. Ми подивилися мудборд, який режисер підготувала для нашого проекту, і ще раз переконалися, що так емоційно, як жінки, про футбол більше не розповість ніхто», – описує майбутній проект Вікторія Бурдукова.

««Розбір гри» – документальний цикл, який буде складатися з міні-байопіків про зірок українського футболу. «Розбір гри» – це футбольний термін. Він означає аналіз гри, який тренер проводить після матчу для своєї команди. Ми вибрали цю назву, щоб провести розбір і, якщо хочете, ревізію життя наших зіркових спортсменів, і оцінити, як сильно на їхнє життя і кар'єру вплинула війна. А це сталося навіть всупереч статусам і достатку», – коментує ідею її автор і шеф-редактор кінокомпанії Star Media Ганна Жижа. 

За задумом творців проєкту, це буде низка епізодів по 15 хвилин кожний і реліз його планується на ютуб-каналі Star Media. Але якщо буде зацікавленість з боку українських телеканалів, то можливий показ і там.

«На жаль, спортивних редакцій на українському телебаченні залишилося небагато. Новини спорту – дороге задоволення, багато в чому через покупки прав на трансляцію та архівів змагань. Наших героїв всі знають із заголовків після їхніх перемог або поразок, але продукт, який ми готуємо, розрахований не тільки на спортивних уболівальників. Ми покажемо героїв, в першу чергу, живими людьми, у яких війна забрала близьких або змусила приймати різкі і непрості рішення: кидати будинки, їхати з рідних міст», – описує задумку Вікторія Бурдукова.

Автори ідеї не збираються обмежуватись тільки футбольною тематикою – в українському спорті є безліч цікавих особистостей, про яких варто дізнатися більше.

Джерело: прес-реліз

Фото: Ганна Жижа – ФАН-стотрінка

Читайте також:

Інтерв'ю

На абордаж! Як Star Media перетворила боротьбу з піратством на прибутковий бізнес

Міжнародна кінокомпанія Star Media відома випуском повнометражних фільмів і серіалів, а також наявністю й просуванням PayTV каналів, серед яких Star Cinema, Star Family і Bolt (у партнерстві). Ідея запуску таких каналів народилася в компанії з огляду на прагнення якомога ефективніше монетизувати наявний контент, проте спершу цьому дуже заважало піратство. Зіткнувшись з проблемою й усвідомивши її масштаби, у Star Media прийняли рішення боротися з тими, хто поширює нелегальний контент. На сьогодні компанія досягла в цьому напрямку значних успіхів: вона не лише захищає від піратів власний контент, але й надає такі послуги іншим учасникам ринку. Про те, які способи використовує Star Media в цьому процесі, чому він важливий для монетизації контенту й що потрібно, щоб остаточно перемогти піратство в Україні, VGL Cinema детально розповів генеральний продюсер PayTV каналів Star Media Олексій Шульдешов.

12.12.2019
об 11:28

Інтерв'ю

Продюсерка кінокомпанії Star Media Галина Храпко: «Потужні кінокомпанії потрібні державі».

На цьогорічному пітчингу Держкіно перемогли 4 проекти кінокомпанії Star Media, серед яких потужна історія про українську поетесу та палку патріотку Олену Телігу, а також сімейна комедія «Шалена подорож». Продюсерка кінокомпанії Star Media Галина Храпко зтверджує: «Потужні кінокомпанії потрібні державі – вони створюють якісний контент з гарантією повернення вкладених коштів та додаткового прибутку в установлені строки». VGL cinema зустрівся з Галиною Храпко, аби дізнатися всі деталі щодо майбутніх кінокартин.

15.09.2019
об 15:48

Інтерв'ю

Креативний продюсер компанії Star Media Галина Балан-Тімкіна: «Наше телебачення не дає глядачам можливості пережити якісні емоції»

Серіал «Таємне кохання» став однією з найуспішніших українських прем’єр останніх років. Це довели телевізійні рейтинги, десятки мільйонів переглядів у інтернеті й тисячі відгуків вражених глядачів. Намагаючись розгадати причини такого успіху, багато хто висував найрізноманітніші версії. Однак продюсер «Таємного кохання» Галина Балан-Тімкіна пояснила ці результати одним-єдиним словом: якість. А от щоб розказати, яка робота стоїть за цим простим словом, – творцеві серіалу ледь вистачило кількох сторінок, що йдуть далі. В ексклюзивному інтерв’ю VGL Cinema креативний продюсер компанії Star Media Галина Балан-Тімкіна розповіла про те, як «Таємне кохання» довело телевізійному ринку, що він недооцінював українського глядача. Про те, як нашим фільмам протистояти в сильній конкуренції з титулованими закордонними серіалами. А також про те, як шкодить глядачам поспіх телеканалів назнімати побільше фонового контенту, «аби забити сітку», і до якої глобальної проблеми це призводить.

23.03.2019
об 21:11

Новини

Кінокомпанія Star Media і телеканал «Україна» завершили зйомки 16-серійної детективної мелодрами «Шуша»

Завершено зйомки серіалу "Шуша" про службовий любовний трикутник, де головні герої не лише кримінальні, а й романтичні тенета. головні ролі виконали Анастасія Паніна, Іван Оганесян, Сергій Дєньга і Олена Коренєва.

03.04.2020
об 11:10