Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Новий проєкт від Школи Супергероїв: «Як стати лікарняним вчителем»

09.07.2020
об 17:14

Кураторка проєкту «Право на освіту» Наталія Мосейчук пропонує вчителям, які хочуть викладати дітям в лікарнях, пройти онлайн-курс. Для цього в рамках проєкту «Школа Супергероїв» відбувся вебінар «Як стати лікарняним вчителем».

Головна ідея вебінару – зробити якомога більше вчителів обізнаними щодо специфіки роботи лікарняного вчителя.

Не секрет, що діти, які перебувають на довготривалому лікуванні, дуже часто не отримують належної освіти. Тому команда «Школи Супергероїв» вже декілька років працює над забезпеченням освітніх класів при відділеннях в лікарнях України вчителями з належною психологічною підготовкою, які розуміють специфіку такої роботи. До речі, з цього року освіта для маленьких пацієнтів захищена законом. В законопроєкт «Про повну загальну середню освіту» внесені відповідні зміни і діти, які тривалий час лікуються у медзакладах, можуть здобувати середню освіту безпосередньо в лікарнях.

У вебінарі взяли участь засновниця «Школи Супергероїв» Евгенія Смірнова, засновник студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філіпов, телеведуча 1+1, кураторка школи Супергероїв та проєкту Право на освіту Наталія Мосейчук.

«Раніше в мене були ілюзії, що в лікарнях можуть викладати усі люди, які мають педагогічну освіту, але я помилялась… Вчитель у лікарні – це не зовсім про освіту. Мета роботи лікарняного вчителя – це повернути дитині достатнє відчуття сили і радості. Дітям вкрай необхідно розвинути здатність опиратися на себе у боротьбі з хворобою. Це основна цінність, яку ми можемо створити», – сказала Наталія Мосейчук.

Євгенія Смірнова наголошує на тому, що дуже важливо з ким дитина буде спілкуватися і хто її буде підтримувати під час перебування на лікуванні. Саме тому команда Школи Супергероїв обмінялася знаннями з колегами з Австралії, з Естонії, з Фінляндії, з Румунії, з Ізраїлю та з Німеччини, щоб підібрати найкращий досвід і навчити педагогів бути лікарняними вчителями.

«Лікарня – це той світ, де вас найбільше чекають. Діти тут проводять місяці, інколи роки. І це повністю одноманітно. Ми можемо багато говорити, що є YouTube і сучасні технології, але людині потрібна людина. Лікарняний вчитель – це людина, яка є дитячим місточком до нормального життя», – говорить Євгенія Смірнова.

«За допомогою технологій ми можемо зробити більш активні форми навчання. Але ось ця енергія, яка йде від людей в край важлива, особливо у лікарнях», – прокоментував Ілля Філіпов, що вже більше п'яти років займається створення онлайн-освіти. 

До речі, учасники та учасниці, що взяли участь у вебінарі, попередньо зареєструвавшись, мали змогу пройти тест і підвищити свою вчительську кваліфікацію на 2 академічні години.

Приєднуйтесь до курсу вже зараз! Супергероїв чекають на своїх супервчителів та супервчительок!

Знайти онлайн-курс ви можете на платформі. 

У 2017 році ведуча Наталія Мосейчук, телеканал 1+1 та БО «Ти не один» розпочали соціальну місію «Право на освіту». Її мета – зробити так, щоб тема вчителів, освітніх реформ, вирішення проблем шкіл та захист прав освітян, учнів і їх батьків стала центральною та була пріоритетною у суспільстві. Освітою для вчителів майже не опікується держава і тільки одиниці вчителів мають можливість відвідувати конференції, семінари, вебінари, аби дізнаватись нові освітні методики та тенденції. Більше за всіх нові знання, щодо розвитку сучасного світу потребують вчителі, адже саме вони дають нові знання та навички наступному поколінню. З цього року освіта для маленьких пацієнтів захищена законом, внесені зміни в законопроєкт «Про повну загальну середню освіту». Діти, які тривалий час лікуються у медзакладах можуть здобувати середню освіту в лікарнях.

Фейсбук Право на освіту.

Інстаграм Право на освіту.

Офіційна сторінка ведучої 1+1, куратора проекту Наталії Мосейчук у фейсбук.

Читайте також:

Новини

Програму Венеційського кінофестивалю скорочено

Міжнародний Венеційський кінофестиваль підтвердив раніше заявлені дати проведення – з 2 по 12 вересня. Огляд проходитиме в гібридному форматі, пріоритетними стануть офлайн-покази. Склад журі цього року очолить австралійська актриса Кейт Бланшетт.

08.07.2020
об 12:11

«Порядна львівська пані» отримала нагороду на фестивалі в Неаполі
Новини

«Порядна львівська пані» отримала нагороду на фестивалі в Неаполі

Еротична комедія режисера Наталі Пасеницької «Порядна львівська пані» отримала нагороду за найкращий акторський склад на VI Gulf of Naples Independent Film Festival.

06.07.2020
об 14:06

Новий стиль іменитого фестивалю: Поєднання креативного підходу і традицій
Новини

Новий стиль іменитого фестивалю: Поєднання креативного підходу і традицій

Цьогоріч 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль вперше відбудеться онлайн. Але змінився не тільки формат проведення заходу – відбулися і візуальні зміни стилю ОМКФ. Єдине, що лишається незмінним – це відношення організаторів до свого головного судді – до глядача.

08.07.2020
об 14:11