Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Новий канал» знімає гумористичне інтелектуальне шоу «Де логіка?»

20.11.2020
об 13:16

Загадками, ребусами та завданнями на логіку зіркових гостей у новому шоу перевірятиме ведучий Сергій Притула. Побачити, наскільки кмітливими та ерудованими є представники шоу-бізнесу глядачі «Нового каналу» зможуть вже навесні.

В гумористичному інтелектуальному шоу «Де логіка?» за правилами проєкту змагатимуться дві зіркові команди. Формуватимуться вони за гендерним принципом, тобто кожного ефіру Сергій Притула перевірятиме, чия логіка краща чоловіча чи жіноча та хто із суперників є спостережливішим. Загалом на гравці за столами з кнопкою, на яку треба тиснути, коли відповідь готова, чекатиме чотири раунди та фінальний двобій.

«За правилами гри, зірки мають розгадувати загадки та ребуси, знаходити логічні зв’язки між різними предметами, явищами і персонажами, зображеннями на картинках або анімації. Кожному треба якнайшвидше знайти відповідь, натиснути на кнопку та пояснити логіку своїх думок», – розповів керівник проєкту МАКСИМ ПАСТУХОВ.

 

Творці шоу «Де логіка?» вже підібрали перших гравців. Особливість команд у тому, що учасників має щось пов’язувати між собою. Наприклад, Ігор Ласточкін та Сергій Бабкін змагалися зі своїми другими половинками – Анною Ласточкіною та Сніжаною Бабкіною. Подруги Алла Костромічова та Соня Плакидюк змагалися з Позитивом та блогером Дімою Євтушенком, а Маша Єфросініна і Оля Полякова – з Юрієм Горбуновим та Олександром Педаном.

 

Автори навмисне підбирали ведучого з хорошим почуттям гумору, адже запитання, на які відповідають зірки є трохи смішними. Так, приміром, в першому ефірі учасники мають пояснити логіку своїх думок щодо таких питань: що спільного між поетом Тарасом Шевченком та співаком Віталієм Козловським? Що вийде, якщо об’єднати черевики та шахівницю? Чи є взагалі логіка у цих запитаннях?

«Відповіді в чотирьох раундах можуть бути несподіваними, смішними і, на перший погляд, навіть абсурдними. У фіналі на зірок чекає змагання «Логічний пінг-понг», у якому важлива швидкість відповідей та їх кількість. До речі, інтрига шоу зберігається до самого кінця, адже один бал може стати вирішальним. Переможе команда, у якої їх буде більше. Вона й отримає приз «Залізна логіка», – розповів МАКСИМ ПАСТУХОВ.

 

Творці проєкту впевнені, що не всім зіркам вдасться забрати подарунок додому, бо не кожному вистачить сили зрушити його з місця. Не для того, аби забрати «Залізну логіку» додому, а щоб зрозуміти, наскільки складні та веселі завдання ведучий шоу «Де логіка» самотужки пройшов всі тортури, які вигадали автори проєкту для зірок.

«Складність міряв по собі, адже за моєю спиною достатня кількість зіграних інтелектуальних ігор. Свого часу я став кращим гравцем у лізі «Що? Де? Коли?», тому вважаю, що підкований для роботи у такого штибу конкурсах. Деякі запитання довелося відсіяти або спростити. Впевнений, що глядачам «Нового каналу» шоу «Де логіка?» сподобається. Адже вони разом із зірками зможуть перевірити власні здібності та посмакувати свої інтелектуальні потуги й недолугість наших гравців», – прокоментував СЕРГІЙ ПРИТУЛА.

 

Наразі «Новий канал» обіцяє розважати свою глядацьку аудиторію в соціальних мережах завданнями на логіку та кмітливість. Граючи, люди чекатимуть весняної прем’єри гумористичного інтелектуального шоу «Де логіка?».

 

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Карантин вплинув на формування телепрограми на каналі СТБ

Хоча часи, коли вся сім’я збиралася ввечері перед телевізором, лишилися у минулому, телеканали продовжують користуватися глядацьким попитом. Креативні відділи прагнуть вражати свою аудиторію, аби знову й знову завойовувати увагу людей. Пандемія та час локдауну дещо завадив планам у всіх сферах, не виключенням стало й телебачення. Однак вмикаючи, наприклад, СТБ там можна побачити не тільки нові програми, але повернення після значної перерви вже знайомих глядачу телепроєктів із новим сезоном випусків. Як мовнику, що входить до медіагрупи StarLightMedia вдалося пережити карантин в інтерв’ю виданню MBR розповіла керуюча директорка каналу СТБ Людмила Семчук.

06.11.2020
об 12:05

Новини

Телеканал «1+1» фільмує драмеді «З ким поведешся»

Однією з акторок нового проєкту від телеканалу «1+1» є актриса «Жіночого Кварталу» Ольга Жуковцова, яка виконає у серіалі «З ким поведешся» титульну роль.

07.11.2020
об 12:28

Новини

Телеканал від Netflix вже дивляться французи

Стримінговий сервіс Netflix в тестовому режимі працює над створенням власного телеканалу Direct. Він вже з’явився у сітці мовників на території Франції.

07.11.2020
об 14:08

Новини

На каналі «ПЛЮСПЛЮС» відбудеться світова прем’єра мультсеріалу «Хоробрі Зайці»

Розважально-пізнавальний телеканал для дошкільнят «ПЛЮСПЛЮС» у грудні покаже мульсеріал про пригоди сміливих та допитливих зайців.

20.11.2020
об 11:35