Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

05.10.2020
об 18:05

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

Зйомки молодіжного трилера тривали два місяці. За цей час зняли 8 епізодів другого сезону. Фільмування проєкту проходило не без пригод: підводила погода, ламався транспорт чи вимикалась електрика, а ще злітали декорації.

Творча група серіалу «Перші ластівки. Zалежні» подолала чимало труднощів, щоб глядач залишився задоволений результатом, який побачить на екрані. Однак попри всі пригоди та негаразди на знімальному майданчику актори сумують за атмосферою, що панувала на знімальному майданчику.

«Це був дуже крутий період, чудові зйомки. Можу сказати, що «Перші ластівки. Zалежні» – один із найкращих проєктів, щонайменше, щодо роботи з людьми. Те, як всі тут ставляться одне до одного. Те, в якій атмосфері відбуваються зйомки. Дуже шкода з цим прощатися. Буду дуже скучати за всією командою», - говорить акторка АНАСТАСІЯ ПУСТОВІТ.

«Здається, що минуло не два місяці, а два роки. Всі звикли одне до одного, зріднилися. Це як у дитячому таборі – ти прощаєшся з друзями, які за короткий час стали для тебе справжньою родиною. Я поки що не можу усвідомити, що відбувається. Сумно», - говорить виконавець однієї з головних ролей у серіалі ОЛЕГ ГОЦУЛЯК.

Кожен, хто був задіяний у зйомках, віддавався роботі на 100% – від освітлювачів і операторів до команди стилю та адміністраторів локацій. Актори намагались зрозуміти своїх персонажів та, як то кажуть, побувати в їхній шкурі.

«Кожен з акторів постійно пропонував якісь ідеї, хотів удосконалити свого персонажа. І ми з Валиком (Валентин Шпаков, режисер, – прим. авт.) завжди йшли на поступки, завжди прислухалися. Головне було – не перейти межу. Адже кожному актору хочеться, щоб його персонаж був найкрутішим, найекстравагантнішим, найяскравішим. Проте потрібно дивитися концептуально на всю картинку серіалу, щоб вона була кардіограмою, а не карлючками. Однак багато ідей наших акторів ми зрештою взяли в роботу. Наприклад, Саша Рудинський запропонував, щоб у нього були брекети, а Тая Щурук захотіла зробити своїй героїні нігті-кігті. Про це навіть не думали спочатку, але ідеї нам сподобалися, і ми охоче їх прийняли. З Олегом Гоцуляком довго обговорювали, яка зачіска має бути у його персонажа, речі якого бренду він носитиме. Зупинилися на Філіпі Пляйні, щоб це було максимально смішно. Дуже багато що додали й дорослі актори – Віталій Салій, Роман Ясиновський, Віка Литвиненко, Ада Роговцева...», - розповів сценарист і шоуранер серіалу ЄВГЕН ТУНІК.

Після того, як пролунала остання команда: «Стоп! Знято!» творча група проєкту влаштувала невелику вечірку на честь закінчення зйомок.

«Останній день, особливо на такому чудовому проєкті, – завжди велика драма. Спочатку ти довго чекаєш старту зйомок, відчуваєш нестерпне бажання рвонути на майданчик просто зараз, мучишся. Коли ж усе нарешті починається, радієш, як дитина. А потім раз, і розумієш: це кінець, два місяці вже промайнули. Я зараз відчуваю коктейль емоцій: мені і сумно, і радісно, і якось спокійно. Звісно, шкода, що зйомки добігли кінця. Водночас я гордий, що наша шалено заряджена команда спрацювала на 200%», - зазначив актор серіалу МАКСИМ ДЕВІЗОРОВ.

Прем'єра серіалу «Перші ластівки. Zалежні» запланована на грудень 2020 року. Подивитись її можна буде на «Новому каналі».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Проєкт «Орел і Решка» переїхав на новий канал

Відтепер легендарне тревел-шоу демонструватимуть на іншому каналі. Прем’єра програми відбудеться 26 вересня.

31.08.2020
об 13:21

Новини

Не пропустіть: Сьогодні в ефірі новий випуск «Вечірнього Кварталу»

У суботу, 5 вересня, о 20:20 в ефір телеканалу «1+1» вийде новий випуск «Вечірнього Кварталу». Як завжди, у гумористичному шоу «кварталівці» жартуватимуть над найактуальнішими темами в країні.

05.09.2020
об 17:32

Новини

Розпочинається новий сезон проєкту «Жіночий квартал»

Сьогодні дівчата з кварталу жартуватимуть про відносини з чоловіками, заспівають пісню про радощі материнства та залучать українських зірок до своїх мініатюр.

03.10.2020
об 15:48

Новини

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

05.10.2020
об 18:05