Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Новий канал» розшукує найкрутіших кулінарів України

25.08.2020
об 17:23

«Новий канал» оголосив кастинг на участь у шоу «Пекельна кухня». Найіменитіший шеф країни влаштує найскладніші випробування, щоб знайти найстійкішого, найсильнішого та найталановитішого кухаря.

«Новий канал» купив права на формат Hell's Kitchen («Пекельна кухня») і запускає кастинг на кулінарний проєкт небувалого розмаху.

«Завдяки кулінарному реаліті ми хочемо збагатити палітру барв Нового. Якщо «Топ-модель по-українськи» – це перші кроки до мрії, «Від пацанки до панянки» – можливість вирватися з убивчого минулого, то «Пекельна кухня» – шанс довести, що ти відбувся у професії», - говорить генеральний директор каналу ОЛЬГА ЗАДОРОЖНА.

Для учасників-кухарів створять пекельні умови і заразом спробують вирішити давнє гендерне протистояння: хто крутіше готує - чоловіки чи жінки? І заразом з’ясують, хто більше стресостійкий. Кандидат на участь у проєкті може мати диплом кухаря, або просто досвід готування і бажання стати кращим у кулінарній професії.

«Учасники найбільше в житті мають хотіти стати найкрутішими шефами. Вони повинні бути безстрашними – адже попереду багато складнощів. А ще не соромитися показувати себе справжнього на телекамери», – говорить креативний директор «Нового каналу» САША ТКАЧЕНКО.

Заповнити анкету на участь можна тут

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Восени на «Новому каналі» відбудеться прем'єра нового сезону «Супер ТОП-модель по-українськи»

На «Новому каналі» розпочались зйомки модного шоу країни «Супер ТОП-модель по-українськи». Цей сезон стане сумішшю двох проєктів: «Супермоделі по-українськи» і «Топ-моделі по-українськи». Участь у ньому візьмуть дівчата з попередніх сезонів цих двох шоу. Слоган нового проєкту: «Краса врятує світ».

24.07.2020
об 18:11

Новини

На «Новому каналі» ось-ось презентують тревел-реаліті «У кого більше?»

Головні герої намагатимуться знайти роботу та житло в таких небезпечних країнах як Камбоджа, Індонезія, В’єтнам, Мадагаскар, Танзанія, Таїланд, Індія та інші. Головна мета – заробити якомога більше грошей. Той, хто програє – буде вимушений їсти жуків або купатись у болоті.

29.07.2020
об 16:27

Новини

Телеканал «1+1» до свого 25-річчя знімає документальний фільм

У 2020 році каналу «1+1» виповнюється 25 років. Чверть століття національний мовник інформує своїх глядачів про важливі події та розділяє з ними знакові моменти. Спеціально до ювілею, «1+1 Продакшн» працює над фільмом «1+1. 25 років», в якому глядачам покажуть, як змінювалась країна, а разом з нею й телеканал, а також нагадають про улюблені тв-проєкти, з яких починались «Плюси».

20.08.2020
об 16:23

Новини

Осінь з «Новим каналом»: У новому сезоні багато подорожей, краси та кохання

Літо спливає, але продюсери «Нового каналу» закликають не засмучуватись й не впадати в осінній сплін. Глядачам цього мовника не загрожує меланхолія, адже для них пудготували яскравий та насичений подорожами та красою сезон. Отже, які реаліті повернуться на екран та на які прем’єри чекати?

20.08.2020
об 18:27