Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Новий канал» презентував проморолик 5-го сезону реаліті «Від пацанки до панянки»

13.01.2021
об 16:23

Зазвичай телеканал ретельно приховує дівчат, що стануть ученицями Школи леді, але цього разу за декілька місяців до виходу нового сезону «Від пацанки до панянки» в ефір, вирішив викласти проморолик за участі майбутніх леді.

 

У відео учасниць нової програми «Від пацанки до панянки» символічно підняли у нове життя ліфтом. Локаціями Школи леді у проморолику стали Національний музей літератури України та Національний театр опери та балету. Спочатку дівчата потрапляють у повну книжок кімнату, в балетний зал і коридор, де їх зустрічає дворецький. У програмі Школа леді, як і зазвичай буде розташована в замку. Її не використовували в якості знімального майданчику для промо, щоб не переривати навчальний процес «пацанок». В них на час фільмування кадрів, які ми бачимо у презентаційному відео, почали відбувалися рушійні зміни. Щоправда, декому з учениць педагоги все ж дозволили «прогуляти» заняття.

«Мене часто запитують, наскільки схожі нинішні дівчата на учасниць четвертого сезону. Звісно, зовсім не схожі – немає людей-клонів з однаковими долями. Серед учениць є як інтелектуалки, так і ті, кому складно впоратися зі змістовними кількома реченнями. Упевнена, що п'ятий сезон вразить глядачів історіями дівчат. І нам усім вдасться досягти реальних змін», – розповіла директорка Школи леді ТЕТЯНА МОКРІДІ.

Нагадаємо, проєкт «Від пацанки до панянки» допомагає ученицям Школи леді змінитися та  дає поштовх для нового життя. Саме це і стало головною ідеєю проморолика реаліті. Ліфт піднімає дівчат туди, звідки вони вийдуть іншими.

Дивіться реаліті «Від пацанки до панянки» на «Новому каналі» навесні 2021-го.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

 

Читайте також:

Новини

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

05.10.2020
об 18:05

Новини

Проєкт «Орел і Решка» переїхав на новий канал

Відтепер легендарне тревел-шоу демонструватимуть на іншому каналі. Прем’єра програми відбудеться 26 вересня.

31.08.2020
об 13:21

Інтерв'ю

Вікторія Лещенко: «Новий досвід Docudays UA планує інтегрувати в свою подальшу діяльність»

VGL cinema продовжує спілкуватися зі спікерами DOCU/PRO talk «Українські кінофестивалі «на карантині»: Підсумки-2020». Цього разу ми поговорили з програмною директоркою Docudays UA Вікторією Лещенко. Напередодні онлайн-ефіру вона розповіла про те, як команда фестивалю психологічно пережила несподівану зміну формату, адже їм довелося у вкрай стислі терміни адаптувати подію до віртуального життя, а також про те, яким вони бачать Docudays UA у наступному році.

17.12.2020
об 13:13