Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Нова «Ліга сміху»: Танець від Боклана та салют від Ткача

11.09.2020
об 13:28

У п'ятницю, 11 вересня, о 20:45 на каналі «1+1» відбудеться прем'єра нових випусків «Ліги сміху». На цьому етапі всі команди залишаються у грі. Головним призом стане символічний Тотем, який допоможе учасникам утриматися в проєкті під час  наступної гри.

У другій грі другого етапу знову візьмуть участь три команди та їх зіркові тренери. Даруватимуть гарний настрій глядачам «Улюблене місто» та Стас Боклан, команда «Ого» та Юрій Ткач, а також збірна Львова і Володимир Дантес. Виступи за новими правилами оцінюватимуть ті тренери, які не задіяні в цій грі: Надя Дорофєєва, Наталя Могилевська, Гарік Бірча і Ігор Ласточкін.

«Як я мріяв провести літо» - так буде звучати тема гри, яку розвиватимуть у своїх виступах команди. Першою на сцену вийде команда «Улюблене місто». Стане відомо, що  Стас Боклан першу половину літа провів вдома, на карантині з сім'єю, а другу – на улюбленій роботі. На «Лігу сміху» він приїхав зі знімального майданчика другого сезону серіалу «Папік». На глядачів гумористичного шоу чекають запальні танці від народного артиста, а ще «Папік» візьме участь у флеш-мобі  на пісню Chica Bamboni.

Дантес з'явиться на сцені в образі туриста, який тільки повернувся з Одеси, і це спровокує конфлікт львів’ян з їхнім тренером. А ось команда «Ого» та Юрій Ткач використовуватимуть під час свого виступу незвичайний реквизит та навіть влаштують  салют.

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Візуальне оформлення «1+1» стало більш динамічним і сучасним

У День Незалежності України телеканал «1+1» зробив редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Такі зміни також є частиною кампанії до 25-річного ювілею, який національний мовник відзначає в цьому році.

26.08.2020
об 12:18

Новини

Шкільні альбоми: Як виглядали зірки телеканалу «1+1», коли були учнями

Сьогодні тисячі хлопчиків і дівчаток пішли до першого класу, де вони вчитимуться писати, читати, вивчати іноземні мови, потім у них будуть природознавство, історію, хімію, географію та інші предмети. Однак спочатку діти знайдуть нових друзів, аби учбовий процес проходив легше, веселіше та цікавіше.

01.09.2020
об 16:40

Новини

Зірка «1+1» відкрила Школу Супергероїв у Херсоні

Телеведуча «1+1» та кураторка Школи Супергероїв Наталія Мосейчук і засновниця школи Євгенія Смірнова вперше за час карантину відкрили новий освітній простір. Школа Супергероїв з’явилася у відділені онкогематології Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

06.09.2020
об 11:31