Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Нова боротьба: Учасниці шоу «Супер Топ-модель по-українськи» знялись у промо проєкту

03.09.2020
об 12:44

Учасницям шоу «Супер Топ-модель по-українськи» доведеться забути про свої минулі здобутки у проєкті та по-новому розпочати боротьбу з конкурентками за перше місце і здійснення своєї мрії.

У новому суперсезоні глядачі побачать учасниць з попередніх епізодів проєкту, зможуть оцінити наскільки дівчата змінились за ці роки. Хтось так і не скористався отриманими на шоу знаннями, хтось – встиг відпрацювати десятки закордонних контрактів. Проте творці «Супер Топ-моделі по-українськи» вирішили поставити всіх учасниць в рівні умови, незалежно від їх минулих здобутків. Цю ідею вони і відобразили в новому проморолику для осіннього сезону шоу. Знімали відео на Київському річковому вокзалі.

«Ідея відео в тому, що фаворитки глядачів з усіх сезонів відмовляються від свого бекґраунду, фотосесій, поїздок, обнуляються. І готові на новому рівні змагатися одна з одною на рівних. Є ще глибинний сенс, тому що в кожному випуску підніматимуться соціальні проблеми. Дівчата готуються до бою – знімають з себе макіяж, підбори, нарядні сукні, прикраси, надягають нюд (одяг тілесного кольору, – прим. ред.) та перетворюються на команду, супермісія якої – рятувати світ за допомогою краси Локація символізує світ, який дав тріщину. Стіни ми підсвічували холодним світлом на знак того, що цей світ почав руйнуватися. А ось самі дівчата в кінці ролика з'являються в теплому нюді. Цим контрастом ми обіграємо слоган Суперсезону «Краса врятує світ», - говорить автор ідеї і режисер МАША МАТВЄЄВА.

Над створенням ролика працювала команда професіоналів. Вбрання, зачіски та макіяж індивідуально для кожної з дівчат підбирав один із найбільш затребуваних українських стилістів – Женя Примаченко. За картинку відповідав оператор Юрій Король.

«У всіх дівчат є певний досвід, який вони накопичили, і це чудово. Але, щоб витримати конкуренцію і максимально проявити себе на випробуваннях, моделям довелося обнулитися – відкинути пафос і заслуги, щоб умови боротьби були рівними. Ми розуміємо, що ставимо в один ряд, наприклад, Іру Ротар, яка не працювала моделлю після свого сезону, і Арину Любітєлєву, яка встигла підкорити світові подіуми», – говорить ведуча проєкту АЛЛА КОСТРОМІЧОВА.

Крім цього, «Новий канал» підготував для глядачів ще кілька вражаючих сюрпризів.

«Ми зняли також тизери-візитівки учасниць, у яких означені соціальні проблеми, що хвилюють кожну, а також провели креативну фотосесію для календаря 2021. Кожним нашим рухом ми підкреслюємо: учасниці Суперсезону подорослішали. Вони вже не 17-річні дівчатка, вони успішні молоді жінки, які роблять модельну кар'єру і мають чіткі соціальні позиції», - говорить маркетинг-директорка «Нового каналу» ОЛЬГА БАЛАБАН.

Побачити нове промо відео проєкту можна буде вже зовсім скоро в ефірі «Нового каналу».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Восени на «Новому каналі» відбудеться прем'єра нового сезону «Супер ТОП-модель по-українськи»

На «Новому каналі» розпочались зйомки модного шоу країни «Супер ТОП-модель по-українськи». Цей сезон стане сумішшю двох проєктів: «Супермоделі по-українськи» і «Топ-моделі по-українськи». Участь у ньому візьмуть дівчата з попередніх сезонів цих двох шоу. Слоган нового проєкту: «Краса врятує світ».

24.07.2020
об 18:11

Новини

Реаліті-шоу «Супер Топ-модель по-українськи» має амбітну мету

У суперсезон возз’єднаних шоу «Супермодель по-українськи» та «Топ-модель по-українськи» повернулись переможниці минулих епізодів модельних реаліті. Кожна з дівчат у новій програмі «Супер Топ-модель по-українськи» має супермісію та хоче заявити про свою соціальну позицію на всю країну. На думку творців шоу, це має підштовхнути глядача переосмислити життя та подивитись на нього під іншим кутом.

17.08.2020
об 12:26

Новини

Шкільні альбоми: Як виглядали зірки телеканалу «1+1», коли були учнями

Сьогодні тисячі хлопчиків і дівчаток пішли до першого класу, де вони вчитимуться писати, читати, вивчати іноземні мови, потім у них будуть природознавство, історію, хімію, географію та інші предмети. Однак спочатку діти знайдуть нових друзів, аби учбовий процес проходив легше, веселіше та цікавіше.

01.09.2020
об 16:40