Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Інновації на ТБ: У «Новинної Групи Україна» з’явилася студія 360°

30.11.2020
об 16:22

З понеділка випуски «Сьогодні» на телеканалах «Україна» і «Україна 24» виходитимуть в ефір із нової студії, обладнання до якої везли з 10 країн, зокрема з США, Японії та Німеччини.

30 листопада глядачі телеканалів «Україна» і «Україна 24» дивитимуться випуски новин, які відтепер знімаються в інноваційній студії. Вона є найбільшою в Україні та першою на наших теренах, що використовує повномасштабну технологію 360°. Надсучасне устаткування, яке їхало з США, Японії, Китаю, Німеччини, Польщі, Італії, Іспанії, Кореї, Чехії та Тайваню зводили упродовж 500 годин.

«У грудні 2019 року телеканал «Україна 24» розпочинав мовлення у невеликій студії. За рік наполегливої праці канал продемонстрував найвищі темпи зростання показників серед конкурентів. Ми стрімко розвиваємось, оновлюємо формати, наша команда поповнюється новими фахівцями. І вже цьогоріч, до свого першого дня народження, переїхали до просторої надсучасної студії, над оснащенням якої працювали кращі професіонали України та світу. Декоративні елементи розробляли провідні європейські дизайнери в єдиному екземплярі спеціально на замовлення «Новинної Групи Україна». Унікальністю розробки є те, що це перша в Україні студія, яка являє собою суцільну зону й повноцінно працює на 360 °. Ведучі й журналісти можуть вести ефіри та робити включення із будь-якої точки студії», – розповів головний редактор «Новинної Групи Україна» ЮРІЙ СУГАК.

Окрім того, «Сьогодні» й «Україна 24» використовують систему стабілізації камер  Steadicam. Досі її застосовували лише в кіно, рекламі та під час концертних зйомок.

«Телеканал «Україна 24» першим застосував 3D-графіку просто неба під час спецефіру до Дня Незалежності й продовжує удосконалювати використання 3D-технологій. Так, у новій студії оснащено унікальну хвилеподібну панель із відеоекраном, який проєктує зображення нестандартної форми. Також ми єдині в країні використовуємо не статичні, а динамічні декорації», – додав ЮРІЙ СУГАК.

Загалом у новій  студії працює 1000 одиниць техніки,  200 освітлювальних приладів. На підлозі – спеціальне антиблікове покриття, яке дасть змогу уникнути небажаних відблисків світла, сторонніх тіней у кадрі, а ще завдяки цьому рішенню глядач отримує максимально якісне та яскраве зображення. Таким чином, новини стають максимально цікавими та інтерактивними.

 

Джерело: ukraina24.segodnya.ua

 

Читайте також:

Новини

Україна на кіномапі світу: Міжнародне кіновиробництво, зокрема, робота з HBO

30 липня на онлайн-платформі Dzyga MDB відбувся прямий ефір з виконавчою продюсеркою Radioaktive Film та Головою асоціації кіноіндустрії України Євгенією Яцутою.

04.08.2020
об 11:33

Новини

«Медіа група Україна» розповіла про амбітні плани на ринку

Нові корпункти, проєкти та побудова монобренду – такі основні напрямки в роботі нині прагне реалізувати «Медіа група Україна».

02.09.2020
об 17:06

Новини

На каналі «Україна 24» стартував новий проєкт «Ранок чемпіонів»

Мета нової програми – піднімати настрійзранку, розповідаючи новини та даючи практичні поради.

12.10.2020
об 12:52

Новини

Новинний канал «Україна 27» тепер доступний для глядачів Грузії

Новини у форматі 24/7 глядачі отримують не тільки на телевізор, а й можуть бачити випуски на смартфоні та веббраузерах. Кожен підписник може залишити коментарі під відео.

02.11.2020
об 11:09