Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Ніколи не здавайся»: на телеканалі «Україна» прем'єра

17.04.2020
об 17:20

У неділю, 19 квітня, о 17: 00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 4-серійної стрічки «Ніколи не здавайся» виробництва «Української продакшн студії» на замовлення каналу. Головна героїня фільму – успішна бізнес-леді, чиє життя – лише багатий антураж, за яким надійно сховані травми юності.

36-річна Марина – керівниця великої компанії й наречена привабливого красеня Іллі. У житті їй не вистачає лише одного: сміливості зізнатися собі, що все це не робить її щасливою.

Одного дня все змінюється, коли в офіс Марини приходить працювати Юля – людина з її минулого. Її поява змушує Марину повернутися в місто свого дитинства й роз'ятрити давні рани. Чи вистачить їй сміливості поглянути в обличчя давнім образам? Сил зіткнутися з черговою зрадою? Мудрості розгледіти серед дорогої мішури нове, справжнє почуття?

За словами виконавиці ролі Юлі, актриси Катерини Гулякової, тема фільму дуже актуальна, адже вона розкриває причини проблем і невдач людини в зрілому віці, які насправді тягнуться з юності.

«Ми всі поранені з дитинства діти, і, на жаль, несемо цей вантаж болю та проблем у доросле життя. Тема буллінгу сьогодні є дуже важливою. Я сама зазнала його в шкільний час. Про це треба говорити, щоб люди розуміли, як поводитися, щоб діти не мовчали, щоб учителі й батьки знали, як реагувати, і обов'язково реагували, щоб усі в цьому ланцюжку несли відповідальність за те, що відбувається, і люди не були байдужими. Наша кінострічка про те, наскільки любов важлива в сім'ї, у долі кожної людини, дитини й у соціальному житті нашого суспільства в цілому», – говорить актриса.

Також ролі у фільмі виконали актори Лянка Гриу, Аліса Лукшина, Олеся Надєєва, В'ячеслав Довженко, Андрій Аверков, Максим Боряк, Максим Даньшин, Мирослава Філліпович, Аліна Разуменко та багато інших.

Режисер-постановник кінокартини – Павло Тупик. Оператор-постановник – Андрій Поливаний-Бухтіяров. Продюсерки – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Ірина Чемерис, Ірина Заря. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займалася «Українська продакшн студія». Зйомки відбувалися в Києві та Київській області.