Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Незабаром на ICTV вийде телеепопея «Юрчишини» про стосунки у сім’ї

12.10.2021
об 12:05

Ольга Сумська, Андрій Ісаєнко, Георгій Делієв у продовженні комедійного серіалу про непрості стосунки сім’ї Юрчишиних з’являться на телеканалі ICTV 26 жовтня.

Перший сезон «Юрчишиних» вийшов у 2015-му. За два тижні вийдуть нові серії з оновленим акторським складом і новими декораціями. Сім’я Юрчишиних нарешті візьметься за ремонт у своїй загромадженій квартирі. Загалом динамічна комедія «Юрчишини» розповідає про відносини колишнього зека на прізвисько Нік-Нік (Георгій Делієв) зі своєю родиною, про його пригоди із вірним товаришем Гирею (Валерій Швець), а також про поліцейські авантюри його сина Ігоря (Володимир Канівець).

«Ми намагалися зробити серіал якомога динамічнішим. За 24-хвилинну серію швидко змінюватиметься багато коротких сцен, а і без того жваву нарізку пришвидшуватиме детальна розкадровка. За 24 серії ми покажемо багато локацій і понад 200 персонажів. Створити такого навантаження серіал вдалося завдяки спецтехніці, новаторській для українського кіновиробництва. А ще завдяки професійній команді, за плечами якої масштабні складні серіали «Кріпосна» і «Козаки. Абсолютно брехлива історія»», – поділилася генеральна продюсерка ОКСАНА ІВАНЮК.

Новий сезон, за словами творців, стане ще більш сімейним.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу ICTV

Читайте також:

Новини

Сергій Стрельников про нового героя серіалу «Кріпосна. Жадана любов» князя Стефана Яблоневського

1 листопада о 20:15 на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра нового сезону костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов». Глядачі побачать, який поворот доленосних подій чекає на їхніх улюблених героїв: Катерину Вербицьку, Петра і Ларису Червінських, коваля Назара та Орисю, Наталі і Миколу Дорошенків.

08.10.2021
об 16:30

Новини

Прем’єра документального фільму «Бабин Яр. Контекст»

Сьогодні, 4 жовтня, в межах спецформату ток-шоу «Свобода слова» вперше в Україні відбудеться прем’єра документального фільму режисера Сергія Лозниці «Бабин Яр. Контекст». Трансляція розпочнеться о 22:00 в ефірі телеканалу ICTV.

04.10.2021
об 18:06