Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Netflix створив колекцію карантинних короткометражок

25.06.2020
об 13:35
Netflix створив колекцію карантинних короткометражок

В самоізоляції творчі люди не сумують, а шукають нові способи самовираження. VGL cinema вже писав про такі проєкти, як перший у світі вікно-серіал «За вікном» від кінокомпанії «Фан Філмз» та супергеройський блокбастер Apple-Man, створений українським режисером Василем Москаленко. Його особливість в тому, що автор під час зйомок не виходив зі своєї кімнати, площею у 15 квадратних метрів. 

23 червня 2020 року сервіс Netflix оголосив про запуск колекції короткометражних фільмів HOMEMADE, створених митцями в домашніх умовах під час карантину. З ідеєю створення цієї добірки виступили Лоренцо М’єлі, Хуан де Діос Лар’ян, Фабула та Пабло Ларрейн. Вони згуртували навколо неї режисерів з усього світу. Вийшла чудова низка зворушливих історій про те, як митці переживають карантин. З 30 червня 2020 року антологія стане доступною для підписників Netflix.

Добірку склали фільми таких режисерів, як Ладж Лі, Паоло Соррентіно, Рейчел Моррісон, Rungano Nyoni, Наталія Берістайн, Себастьян Шиппер, Наомі Кавазе, Девід Маккензі, Меггі Джилленхал, Надін Лабакі та Халед Музанар, Антоніо Кампос, Джонні Ма, Крістен Стюарт, Гуріндер Чадха,, Себастьян Леліо, Ана Лілі Амірпур.