Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Netflix має попереджати глядачів, що серіал «Корона» – не урок історії

30.11.2020
об 18:26

Нещодавно на стрімінговому сервісі Netflix вийшов четвертий сезон серіалу «Корона», який розповідає про життя королівської сім'ї Великобританії. Історія вже має безліч нагород і встигла завоювати серця глядачів, яких виробники та транслятори мають попереджати, що на екрані здебільшого художній вимисел, ніж реальні події.

Уряд Великобританії вже закликав потоковий сервіс Netflix промаркувати серіал «Корона» спеціальними знаками, які попереджатимуть глядача, що події шоу є вигаданими.

«Корона» – це прекрасно поставлений художній твір, тому, як і у випадку з іншими телевізійними постановками, Netflix повинен внести ясність. Без цього, я боюся, що покоління глядачів, які не пережили ці події, можуть помилково прийняти вигадку за факт», – прокоментував міністр культури ОЛІВЕР ДАУД.

За його словами, він має намір звернутися до керівництва компанії з офіційним запитом.

«Американці розповідають мені, що сприймають «Корону» буквально, як урок історії. Однак вона ним не є», – зазначив брат покійної принцеси Діани ЧАРЛЬЗ СПЕНСЕР.

Представники Netflix наразі ще не прокоментували ці заклики.

 

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

And Action: Netflix у Києві знімає французький сімейний бойовик

Світовий онлайн-кінотеатр Netflix займається виробництвом контенту по всій Європі. Вчора стало відомо, що наступний фільм для стрімінгового сервісу з Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі зніматимуть в Україні.

01.08.2020
об 13:45

Новини

Телеканал від Netflix вже дивляться французи

Стримінговий сервіс Netflix в тестовому режимі працює над створенням власного телеканалу Direct. Він вже з’явився у сітці мовників на території Франції.

07.11.2020
об 14:08

Новини

У новому серіалі від Netflix відкриється світ інших планет

У грудні користувачі стрімінгового сервісу Netflix побачать науково-фантастичний серіал «Чужі світи» (Alien Worlds), творці якого спробували пофантазувати щодо можливості існування на інших планетах.

18.11.2020
об 16:14

Новини

Netflix випустив документальний фільм про стрічку Мартіна Скорсезе

Продюсери та режисер фільму «Ірландець» розповіли в новому документальному фільмі від Netflix, як працювали над виробництвом гангстерського фільму, а актори розкрили секрет прототипів своїх героїв.

26.11.2020
об 15:41

Новини

Netflix випустив перший повнометражний трейлер до мюзиклу «Випускний»

Вийшов перший повнометражний трейлер фільму «Випускний», зірками якого стали Меріл Стріп, Джеймс Корден, Ніколь Кідман, Кіган-Майкл Кі, Ендрю Раннеллс, Джо Еллен Пеллман, Аріана ДеБоуз, Трейсі Уллман, Кевін Чемберлін, Мері Кей Плес, Ніко Грітем, Логан Райлі, Натаніель Дж. Потвін, Софія Ділер та Керрі Вашингтон.

28.11.2020
об 17:56