Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Сьогодні на ICTV прем’єра детективного серіалу про ветеранів АТО

29.09.2020
об 14:37

Сьогодні, 29 вересня, о 21:30 дивіться на каналі  ICTV прем'єру детективного серіалу «Доброволець» від режисера «Кіборгів» і «Захара Беркута» Ахтема Сеітаблаєва. В ньому йдеться про бійців АТО, які намагаються протистояти терористам у Києві. Зазначимо, серіал «Доброволець» створено за підтримки Українського культурного фонду.

 

Герої серіалу «Доброволець»

 

Колишній командир роти розвідки Дмитро пережив психологічну драму. Його команда загинула під час виконання бойового завдання - вижив тільки він. Коли Дмитро дізнається, що у Києві готується теракт, він разом із командою добровольців намагається спіймати організаторів злочину. Цю роль зіграв учасник АТО 2014-2015 років Олег Шульга, відомий за головною роллю у фільмі «Позивний «Бандерас». До речі, проєкт має соціальну функцію, оскільки його автори заручилися підтримкою благодійної організації Veteran Hub. У титрах до кожної серії є контакти для допомоги бійцям та членам їхніх сімей. 

 

Ахтем Сеітаблаєв

 

 

«Останні років 8-7 актуальна тема людини в кордонних умовах. Чи то війна, чи то депортація, чи то вирішення питань, пов'язаних із власною безпекою, життям близьких людей. Можливо, це моє відчуття часу. Можливо, збіг обставин. Та коли цей сценарій потрапив до мене, у мене виникло відчуття, що це якраз та територія, на якій ми можемо поговорити на серйозні теми», - розповідає режисер АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ.

 

Джерело: ICTV

Читайте також:

Глядач обирає Телеканал ICTV
Новини

Глядач обирає Телеканал ICTV

Телеканал ICTV, що належить до медіагрупи StarLightMedia, став лідером серед національних мовників у травні 2020 року. Його частка по аудиторії 18-54 р. (міста 50 тис.+) склала 10,21%*.

02.06.2020
об 10:59

Інтерв'ю

Ахтем Сеітаблаєв: «Золота Дзиґа» – це найбільш адекватна форма визнання, заохочення та мотивації»

Відразу два фільми за безпосередньої участі Ахтема Сеітаблаєва цього року були номіновані на головну кінематографічну премію країни «Золота Дзиґа». В історичній сазі «Захар Беркут» він був режисером, у драмі «Додому» зіграв головну роль, за яку й отримав найвищу кінематографічну нагороду країни. Про премії, нагороди та інші мірила визнання, солідарність кіноспільноти, вплив війни на творчу атмосферу та метафізичний результат глобальних потрясінь актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв розповів у інтерв'ю VGL cinema.

08.07.2020
об 13:09

Новини

Ахтем Сеітаблаєв оголосив кастинг на головні ролі у своїй виставі

Цієї осені режисер Ахтем Сеітаблаєв хоче презентувати українському глядачеві свою виставу «Orman türküsi. Лісова пісня» за однойменною драмою-феєрією Лесі Українки. Тож наразі ініціатор театральної постановки шукає виконавців ролей Мавки, Лукаша, Матері та Килини. Участь у кастингу можуть взяти як професійні, так і не професійні актори.

17.07.2020
об 15:15