Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Не пройшли кастинг, але стали ведучими: Історії зірок «Орла&Решки 10 років»

02.04.2021
об 16:31

Улюблений проєкт мільйонів українців відзначає своє десятиріччя. У ролі ведучих ювілейного сезону – зірки, які колись мріяли стати ведучими шоу.

 

Тревел-шоу здійснило мрії не тільки багатьох українців – побачити зірок в якості ведучих проєкту, а також  і самих артистів, які хотіли бути ведучими шоу, але свого часу не пройшли кастинг. Так, завдяки «Орлу&Решці» співачка Michelle Andrade вперше за три роки побувала в рідній Болівії і побачилася з батьком, бабусею та іншими родичами, а також вона здійснила давню мрію.

«Я давня фанатка цієї програми і могла лише мріяти, що якось сама стану її ведучою. До речі, декілька років тому був кастинг... і я його не пройшла. Але не засмутилася, адже вірила: попереду мене чекає щось цікавіше – так і сталося. Вдячна за цей шанс і неймовірний досвід», – розповіла MICHELLE ANDRADE.

 

Ще однин артист, який не пройшов кастинг, але дуже хотів подорожувати і відкривати глядачам нові країни – це Іван Дорн. У ювілейному сезоні музикант показав глядачам Португалію. Під час зйомок він серфив у місці з найвищими хвилями і їв зубастого паразита.

«Я був радий доторкнутися до того, в чому завжди мріяв взяти участь. Якось не пройшов кастинг на ведучого в «Орла&Решку», і це перетворилося на мою мрію. Але, можливо, якби я колись пройшов цей кастинг, зараз був би чудовим телевізійним діячем, а не музикантом», – зазначив ІВАН ДОРН.

 

Співак Володимир Дантес уже має досвід зйомки в іншому тревел-шоу, але йому завжди хотілося підкорити саме «Решку». Тож на запрошення поїхати разом із дружиною, співачкою Надією Дорофєєвою, в Йорданію він, не замислюючись, відповів згодою.

«Згадати, що таке подорожі, спілкування з людьми, побачити радісні обличчя – це завжди приємно і круто. Але особливо я радів зйомці тому, що колись приходив на кастинг «Орла&Решки», але щось не пам'ятаю, щоб був ведучим до цього дня», – пожартував ВОЛОДИМИР ДАНТЕС.

 

Подивитися тревел-шоу «Орел&Решка. 10 років» та «Орел&Решка. Чудеса світу» можна щосуботи з 10:00 на «Новому каналі».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Творці «Орел&Решка. 10 років» розповіли, де побувають зіркові ведучі

У новому сезоні, присвяченому 10-літтю українського тревел-шоу «Орел&Решка», в якості ведучих з’являться 20 зірок. Команда проєкту напередодні прем’єри нового епізоду шоу вирішила розповісти, куди вирушать популярні мандрівники.

03.02.2021
об 19:04

Новини

Перші випробування та інтерактивність у тревел-шоу «Орел&Решка. Новий сезон»

Вже завтра зранку глядачі «Нового каналу» побачать першу пару зіркових ведучих, які приймали участь у зйомках епізоду «Орел&Решка. Новий сезон», присвяченого ювілейному року телепрограми. У прем’єрних випусках щотижня з’являтиметься нова пара ведучих, а ще творці вирішили прикути увагу шанувальників тревел-шоу до екранів інтерактивною грою з призом, про який мріють туристи, що подорожують маршрутами ведучих «Орел&Решка».

12.02.2021
об 13:33

Новини

У новому випуску «Орел&Решка. Новий сезон» зіркові ведучі відкриватимуть Португалію

Незвідані частини країни, що славиться видовищним футболом, красивими пляжами для відпочинку та смачними стравами, завтра на «Новому каналі» відкриватимуть музикант Іван Дорн і шоумен Олександр Гудков.

26.02.2021
об 16:44

Новини

Ведучими фінального випуску «Орел&Решка. Новий сезон» стануть Віра Брежнєва та Вєрка Сердючка

Творці тревел-шоу пророкують, що фінальний випуск епізоду, присвяченого 10-річчю програми, стане найяскравішим за всю історію «Орла&Решки».

10.03.2021
об 11:32

Новини

5 фактів про Коста-Ріку від тревел-шоу «Орел&Решка. 10 років»

Щосуботи на «Новому каналі» нова пара ведучих відправляється в подорож, в межах проєкту «Орел&Решка. 10 років». Цими вихідними до країни в в Центральній Америці поїдуть учасники гурту Artik&Asti Артем Умрихін і Анна Дзюба.

26.03.2021
об 15:10

Новини

«Орел&Решка. 10 років»: Надя Дорофєєва та Володимир Дантес відвідали Йорданію

Щосуботи нова пара ведучих вирушає у подорож світом у тревел-шоу «Орел&Решка. 10 років». Зовсім скоро глядачі побачать мандрівку зіркового подружжя Надії Дорофєєвої та Володимира Дантеса.

29.03.2021
об 14:27