Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Не буває й години, щоб я не думав про Маріуполь»: Андрій Бєдняков

21.04.2022
об 18:31

Ведучий шоу Нового каналу «Де логіка?» Андрій Бєдняков родом з Маріуполя, який майже два місяці війни бомбить та руйнує росія. Вся Україна молиться за людей, які там перебувають, та військових, які захищають місто. Андрій Бєдняков поділився спогадами про Маріуполь.

Телеведучий  подякував усім захисникам рідного міста і додав, що попри складність ситуації у Маріуполі вірить у перемогу ЗСУ.

«Мого рідного міста вже немає. Від нього практично нічого не лишилося. Не буває, мабуть, і години, щоб я не думав про Маріуполь. Дуже часто приїжджав у місто і бачив, як воно змінювалося. Але найбільше мінялися люди. В один з останніх приїздів ми з друзями стояли вночі біля Драмтеатру й говорили про те, як змінилися люди. Яка в нас крута молодь. Скільки патріотів стало в місті. Як змінився настрій людей з 2014-го. Але їх прийшли «рятувати». Кинули своє «рятувальне коло» практично на все місто. Кинули його на Драмтеатр. Кинули на мою школу. Кинули на мій будинок. Кинули на палац культури, де я працював. На стадіон, куди я приходив з батьками. Та незважаючи на все це там залишилися воїни, які продовжують боротися за наше місто. За НАШУ землю, НАШУ територію. Низький уклін кожному та кожній з вас! Я знаю, що ви це прочитаєте. Пам’ятайте: вся Україна молиться. Про вас знає весь світ! Як і мільйони українців, дуже чекаю на деблокаду, щоб допомогти нашим воїнам і виїхати людям. Тому що Маріуполь – це Україна!».

 

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

Держкіно просить не допускати російські фільми до участі у Каннському кінофестивалі

Голова Держаного агентства з питань кіно України – Марина Кудерчук звернулася до очільника Каннського кінофестивалю П'єра Лескюра із відповідним проханням.

18.04.2022
об 11:12

Анімація

«Добро завжди перемагає зло»: Вийшла третя серія мультфільму про війну для дітей

Вийшла третя серія мультфільму для дітей «Добро завжди перемагає зло» про загарбницьку війну між Україною та росією. Мультик створено з метою протидії російської дезінформації, яка націлена навіть на молодше покоління.

21.04.2022
об 11:20