Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Названа дата прем’єри нового сезону «Світ навиворіт»

27.08.2020
об 14:28

Тревел-шоу повертається на екрани з новими серіями про контрасти та традиції Китаю. Глядачі зможуть побачити, як давні традиції тісно сплітаються з новітніми технологіями і дізнаються чому ті, хто створює нове майбутнє досі користується послугами астрологів і знахарів, а також побачать лабораторію, де займаються клонуванням.

У другій частині китайського сезону «Світ навиворіт» Дмитро Комаров розкаже про реальне життя Піднебесної. Де поруч з найбільшими хмарочосами планети живуть змії, на дахах будинків вирощують плантації, а політики користуються послугами відунів.

«У новому сезоні «Світу навиворіт» ви побачите дикі племена Китаю, де жінки плетуть для себе велетенські перуки з волосся померлих предків. Також нам вдалося знайти останніх представників вже зниклої шокуючої традиції бинтування ніг. У Китаї ще на початку минулого століття маленькі ступні завбільшки з кулак вважались ознакою шляхетності та привабливості жінки. Це вікова традиція, без дотримання якої дівчині практично неможливо було вийти заміж. Жінкам з дитинства бинтували ноги, ламаючи кістки і зменшуючи таким чином розмір ступней. Ми поспілкувалися з вже літніми жінками, які показали нам ці ноги-лотоси. Це справді шокує. У новому сезоні також покажемо дивовижні досягнення Китаю у сучасній медицині та новітніх технологіях. Ми літатимемо на повітряних кулях, будемо їздити верхи на верблюдах у Внутрішній Монголії при температурі -42, випробуємо на собі нові незвичайні професії та будемо вражати глядачів неймовірними природними красотами Китаю», - розповів ведучий проєкту ДМИТРО КОМАРОВ.

головною особливістю другої частини китайської експедиції стане подорож до унікальної лабораторії у Пекіні, яка успішно займається клонуванням. Дмитро Комаров, за традицією програми, скуштує всі найнезвичніші делікатеси та розкаже секрети тисячолітніх рецептів від китайських господинь.

Побачити нові випуски «Світ навиворіт» можна вже 2 вересня о 22:45 на каналі «1+1».

Джерело: пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Комедійний серіал «Тато Ден» незабаром покажуть в ефірі «1+1»

Серіал про кохання, що перевертає життя та плани догори дриґом стартує на каналі «1+1» вже наступного тижня.

23.07.2020
об 14:15

Новини

«1+1» у понеділок презентує серіал «Жінка»

27 липня на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра турецької мелодрами «Жінка» - розповіді про те, як бажання дізнатись правду інколи приводить до давнього минулого і впливає на майбутне.

24.07.2020
об 13:08

Новини

На глядачів чекає особливий «Сніданк з 1+1»

Музична інтерпретація державного Гімну, найбільша українська страва та новий хіт від вітчизняних музикантів – все це можна побачити та почути у спецвипуску «Сніданку з 1+1» 24 серпня.

21.08.2020
об 16:48