Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Напередодні телепрем’єри згадаймо образи, які втілили актори у стрічці «Віддана»

19.08.2020
об 18:32

Телепрем`єра художнього фільму «Віддана» відбудеться у День Незалежності України на каналі «1+1» о 23:10.  Напередодні ефіру екранізованого роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія» давайте згадаємо, хто втілив героїв на екрані в цій дивовижній історії про стосунки української  служниці Стефанії Чорненько  та панянки німецько-польської крові Аделі Анґер.

 

Спочатку нагадаємо, що стрічка від FILM.UA Production захоплює візуальними рішеннями. Картинка кадру продумана до дрібничок. Неабияку роль у фільмі грають образи героїв. За підрахунками творчої групи, загалом їх було понад 300. Над кожним з них працювала відома художниця з костюмів Леся Патока.

Образ делікатної красуні з аристократичними звичками Аделі Анґер у стрічці втілила українська акторка Алеся Романова, відома глядачам каналу  за серіалом «Школа». Стрічка «Віддана» стала для неї дебютом у повнометражному кіно.

 

Роль українки Стефанії Чорненько, від імені якої ведеться розповідь, виконує молода польська акторка Маріанна Янушевич. Героїня Маріанни має міцну статуру, каштанове довге волосся неймовірної краси та володіє неперевершеним кулінарним хистом.

 

Чоловіка Аделі Петра Сколика у фільмі грає молодий актор, заслужений артист України Роман Луцький, відомий за роллю в українській фентезі-стрічці «Сторожова застава». Герой Романа - спокійний та впевнений у собі чоловік. Він здобув освіту у Відні та працює скульптором надгробків. 

 

Український актор Олександр Кобзар у фільмі «Віддана» втілив образ батька Аделі доктора Анґера. Глядачі пам`ятають Олександра за роллю в історичній драмі «Поводир». Батьки Анґера були лютеранами та жили в колонії Нойдорф, а медицині чоловік навчався у Граці та Кракові, але згодом повернувся до Станіславова. 

 

Образ священика Йосифа Рідного, у якого раніше була закохана Стефа,  втілив молодий актор Сергій Волосовець. А його наївною, щирою та зовсім непристосованою до життя дружиною Іванкою у стрічці стала Марина Кошкіна. Молода акторка відома за ролями в українських повнометражних фільмах, зокрема художній стрічці «Кіборги. Герої не вмирають».

 

Також у фільмі виконують ролі Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Євген Янович, Наталія Васько, Катерина Кухар, Юрій Андрухович та інші. Цікаво, що наймолодшій акторці стрічки на час зйомок було всього 57 днів, а найстаршій — 81 рік.

 

Нагадаємо, саундтреком «Відданої» стала пісня «Вільна» у спільному виконанні Тіни Кароль та Юлії Саніної (The Hardkiss). Сьогодні кліп на пісню в YouTube налічує понад 8,6 млн переглядів.

 

«Віддана» – це повнометражний дебют режисерки Христинаи Сиволап. Над сценарієм до фільму працювали Аліна Семерякова та Софія Андрухович, а продюсеркою проєкту є Надія Зайончковська. Виробник - FILM.UA Production. Стрічку створено за підтримки Уряду України та Міністерства культури України.

 

Отже, дивіться телепрем`єру українського художнього фільму «Віддана» 24 серпня о 23:10 на «1+1».

 

Джерело: Пресслужба «1+1»