Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Найвідоміший український серіал «Нюхач» презентує четвертий сезон

18.05.2020
об 13:03

У мережі опубліковано міжнародний трейлер детективу «Нюхач 4».

На сьогодні це найвідоміший український серіал за кордоном. Він став першим українським проєктом, який з'явився в каталозі найбільшого кіносервісу Netflix, три сезони можна подивитися й на Amazon

Проєкт продали більш ніж на 60 територій, і щорічно історію про людину з унікальним нюхом з великим успіхом показують у різних країнах світу. FILM.UA Distribution  і надалі активно працює над міжнародними продажами проєкту. 

Французький канал TF1 і телеканал Японії NHK придбали права на «Нюхача» як формат. Японська версія нашого детективу вже була показана на місцевому ТБ.  Прем'єра четвертого сезону популярного серіалу «Нюхач», якому, до речі, у квітні виповнилося 10 років, з великим успіхом і високими рейтингами відбулася на каналі ICTV. 

Відео починається зі сповіді: Нюхач розповідає про своє минуле. Виявляється, у дитинстві він став випадковим свідком вбивства. Рятуючись від злочинця, хлопчик заблукав у підземних люках... Саме з тих часів у нашого героя проявився його дар – унікальний нюх. 

Зараз головний герой розслідує нові справи, з'ясовуючи деталі свого минулого. Він і гадки не має, що всі ці роки вбивця терпляче чекав моменту і тепер оголосив полювання на Нюхача... 

Над серіалом працюють: 

Режисер: Артем Литвиненко (за участі Антона Щербакова) 

Продюсер: Віктор Мірський 

Виконавчий продюсер: Максим Асадчий 

Оператор: Євген Губренко 

Автор сценарію: Артем Литвиненко, Андрій Бабик 

У ролях: Кирило Кяро, Іван Оганесян, Агне Грудіте, Микола Чіндяйкін, Марія Аніканова, Ніна Гогаєва та ін. 

Детальніше про проєкт: film.ua