Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Найкращі команди та нові тренери у новому сезоні «Ліга Сміху»

05.02.2021
об 16:23

19 лютого на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра гумористичної програми «Ліга Сміху». Переможці минулих років та найкращі команди за всю історію проєкту зійдуттся на одній сцені в сезоні «Битва Титанів», щоб знову поборотися за звання кращого.

Концепція нового сезону дещо зміниться: цього разу не журі обирають собі учасників, а команди – тренерів, з якими хочуть працювати.

 

Отже, тренерський склад сезону «Битва Титанів» виглядатиме так:

 

- співак та телеведучий Володимир Дантес;

- телеведуча Маша Єфросініна;

- акторка театру та кіно, Заслужена артистка України Олеся Жураківська;

- бізнесмен, блогер, меценат Гарік Корогодский;

-музикант Сергій Бабкін.

 

Тренер-переможець п’ятого сезону «Ліги Сміху», Народний артист України Станіслав Боклан став головним суддею. Його роль та нові повноваження побачимо вже в ефірі.

Серед учасників «Битви Титанів» глядачі побачать найулюбленіші та найяскравіші команди попередніх сезонів, серед яких будуть «Вінницькі», «Відпочиваємо разом», «Тріо Різні», «VIP Тернопіль», 30+, «Ветерани космічних військ», «Стадіон Діброва», «Інародний театр абсурду Воробушек», «Наш формат» і сюрприз для глядачів – «Веселі бобри».

 

Команди впевнені, що цей сезон «Ліги Сміху» зовсім не про перемогу. Хоча деякі не приховують, що були раді виграти в такому потужному сезоні.

«Дуже відповідально йти в цей сезон, оскільки глядач чекає від знайомих команд, що вони пригнуть вище голови. Важко виправдовувати їх очікування. Але це буде потужний сезон, оскільки, і ми, і глядачі скучила за знайомими командами. До того ж, в цьому сезоні буде нова загадкова команда журі, від якої можна очікувати, що завгодно», - діляться учасники.

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Мережа кінотеатрів Cinemark випускає боргові облігації на суму в $250 млн

Мережа кінотеатрів Cinemark починає випускати облігації на суму $250 млн. В компанії заявляють, що боргові цінні папери використовуватимуться у «загальнокорпоративних цілях», які включають підвищення ліквідності в період, коли кінотеатри закриті.

15.04.2020
об 17:40

Новини

Нова «Ліга сміху»: Танець від Боклана та салют від Ткача

У п'ятницю, 11 вересня, о 20:45 на каналі «1+1» відбудеться прем'єра нових випусків «Ліги сміху». На цьому етапі всі команди залишаються у грі. Головним призом стане символічний Тотем, який допоможе учасникам утриматися в проєкті під час наступної гри.

11.09.2020
об 13:28

Новини

Фільм «Цензорка» одержав нагороду на індустрійній платформі в Трієсті

Словацько-чесько-український фільм «Цензорка» Петера Керекеша переміг на індустрійній платформі Міжнародного кінофестивалю в Трієсті. Раніше проєкт отримав головні нагороди секцій Work in Progress Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах у 2017 році й Одеського міжнародного кінофестивалю у 2018 році.

29.01.2021
об 16:35

Новини

Індія дозволить кінотеатрам повернути 100% місць для глядачів

Зараження та смертність від COVID-19 в Індії поступово знижуються, тому очікується, що кілька стрічок Боллівуду, які перечекали пандемію, такі як фільм Салмана Хана «Радхе», з'являться в кінотеатрах за кілька тижнів чи місяців.

02.02.2021
об 17:32