Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Найкраща якість для глядачів: Український телеканал транслюють одразу на двох онлайн-платформах

01.09.2020
об 18:53

Новини та аналітичні програми в більшій роздільній здатності з високою якістю мовлення та чітким зображенням тепер доступні підписникам двох платформ.

 

З 1 вересня телеканал УНІАН групи 1+1 media починає мовлення в HD-якості. Мовник з’явиться в мережі провайдерів програмних послуг і буде доступний підписникам платформ 1+1 video та «Київстар ТБ».

«Упевнена, що глядачі, у пакеті яких є наш телеканал, відчувають різницю, переглядаючи програми у HD-версіях, і це дає нам змогу пропонувати ще якісніший та кращий щодо зображення контент», – зазначила генеральна продюсера нішевих каналів 1+1media  ІВАННА НАЙДА.

Раніше до мовлення в HD-якості перейшли такі телеканали групи 1+1 media, як «1+1», «2+2», ТЕТ і ПЛЮСПЛЮС. У планах групи 1+1 media – перевести 7 власних телеканалів 1+1 media до більшої роздільної здатності.

«Для групи 1+1 media – це важливий крок на шляху до розбудови платного телебачення. Канали у HD-якості – це канали сегменту Pay TV, які мають високу якість мовлення, чітке зображення, а також є додатковою вартістю ринку платного телебачення», – коментує  директор департаменту дистриб'юції та розвитку мережі мовлення 1+1media АНДРІЙ МАЛЬЧЕВСЬКИЙ.

 

Джерело: Пресслужба 1+1media

Читайте також:

Новини

Дитячому телеканалу ПЛЮСПЛЮС виповнилося 8 років

Заволодіти увагою наймолодших телеглядачів не просто, але в каналу ПЛЮСПЛЮС це вийшло. Він здобув любов українських дітлахів та повагу їхніх батьків. Протягом 8 років мовник займає лідерські позиції у сегменті дитячих телеканалів, а віднедавна знову повернувся до рейтингу 10 найпопулярніших телеканалів серед дорослих, до якого входив 4 роки тому за аудиторією «18-54 Вся Україна».

04.08.2020
об 15:29

Новини

Візуальне оформлення «1+1» стало більш динамічним і сучасним

У День Незалежності України телеканал «1+1» зробив редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Такі зміни також є частиною кампанії до 25-річного ювілею, який національний мовник відзначає в цьому році.

26.08.2020
об 12:18

Новини

The Greatest Show: Відбулася прем’єра нового сезону «Танців з зірками»

Вчора глядачі телеканалу «1+1» стали свідками творення нової танцювальної історії. Новий сезон «Танців з зірками» традиційно проводився в прямому ефірі з Києва. На майданчику дотримувалися усіх правил особистої безпеки, які рекомендує МОЗ в умовах адаптивного карантину, спричиненого пандемією. Усім глядачам в залі роздали захисні маски золотого кольору, також організатори на кожний столик для журі та глядачів поставили санітайзери, користуватись якими постійно нагадували ведучі. До речі, вони лишились незмінними – на паркеті коментує Юрій Горбунов, у стрес-румі підбадьорює учасників Тіна Кароль, а на балконі пари зустрічає зірковий гість. Під час першого ефіру після дебютного танцю всі підіймалися до Наталії Могилевської, яка за традицією принесла свій переможний кубок, щоб кожен потримав його на удачу.

31.08.2020
об 19:45

Новини

Шкільні альбоми: Як виглядали зірки телеканалу «1+1», коли були учнями

Сьогодні тисячі хлопчиків і дівчаток пішли до першого класу, де вони вчитимуться писати, читати, вивчати іноземні мови, потім у них будуть природознавство, історію, хімію, географію та інші предмети. Однак спочатку діти знайдуть нових друзів, аби учбовий процес проходив легше, веселіше та цікавіше.

01.09.2020
об 16:40